افشای تصاویری از ذنفون 4 پرو ایسوس با دوربین دوگانه و اندروید 7.1.1 نوگا

0

افشای تصاویری از ذنفون 4 پرو ایسوس با دوربین دوگانه و اندروید 7.1.1 نوگا

در حالی که انتظار میرفت ماه ها پیش کمپانی تایوانی ایسوس، گوشی های ذنفون سری 4 را معرفی و روانه ی بازار کند، این کمپانی هنوز هم چهار گوشی احتمالی از سری ذنفون را معرفی نکرده است و به نظر میرسد در عرضه ی گوشی های جدید خود به بازار با مشکل مواجه شده است. چند روز پیش تیزر رسمی سری ذنفون 4 توسط ایسوس منتشر شد و همچنین آخرین خبری که در مورد ذنفون 4 مکس منتشر شد حاکی از این داشت که این دستگاه در ماه آگوست وارد بازار خواهد شد که این به معنی تاخیری 4 ماهه در عرضه ی این گوشی هوشمند به بازار است. از آن روز تا امروز دیگر خبر جدیدی در مورد گوشی های معرفی نشده ی ایسوس که احتمالا 4 مدل مختلف خواهند بود منتشر نشده است.

http://giger.ir/wp-content/uploads/2017/07/Alleged-photos-of-the-Asus-ZenFone-4-Pro.jpghttp://giger.ir/wp-content/uploads/2017/07/1501319231_Alleged-photos-of-the-Asus-ZenFone-4-Pro.jpg

اما اکنون وب سایت ایتالیایی DDay خبری را منتشر کرده است که در آن تصاویر واقعی جدیدی را از گوشی هوشمند ذنفون 4 پرو ایسوس دیده میشود. این تصاویر نشان دهنده ی حقایقی جالب از دستگاه مذکور هستند. بر این اساس، ذنفون 4 پرو دارای دوربین دوگانه ی اختصاصی ایسوس خواهد بود و به نظر میرسد این دوربین دارای قابلیت زوم دو برابری خواهد بود در حالی که پیش بینی شده است میزان رزولوشن دوربین دوگانه ی دستگاه برابر با 21 مگاپیکسل است. علاوه بر این DDay اطلاعاتی در مورد جزئیات فنی ذنفون 4 پرو منتشر کرده است که نشان میدهد با یک دستگاه رده بالا مواجه هستیم. طبق ادعای سایت ایتالیایی، ذنفون 4 پرو ایسوس به چیپست پردازنده ی اسنپدراگون 835 به همراه 6 گیگابایت حافظه ی رم و 64 گیگابایت حافظه ی داخلی است. در تصویری که از بخش درباره ی تلفن این دستگاه ثبت شده، شاهد اطلاعاتی مورد نرم افزار دستگاه هستیم. ذنفون 4 پرو با شماره مدل ASUS-Z01GS با سیستم عامل پیشفرض اندروید 7.1.1 نوگا وارد بازار خواهد شد.

http://giger.ir/wp-content/uploads/2017/07/1501319231_Alleged-photos-of-the-Asus-ZenFone-4-Pro.jpg

همچنین طبق خبری دیگر که در صفحه ی فیسبوک کمپانی ایسوس منتشر شده است و صحبت هایی که سخنگوی کمپانی در پاسخ به کاربران ارائه داده، گوشی های ذنفون 4 در  تاریخ 1 آگوست مصادف با 10 مرداد به طور رسمی رونمایی خواهند شد. بدین ترتیب در مدت زمان کوتاهی سرانجام میتوانیم به طور رسمی با گوشی های جدید ایسوس ملاقات داشته باشیم.

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید