افشای راز یک زن با شنا کردن ! (عکس)

0

گیگر :

برملا شدن راز بیماری یک زن در هنگام شنا کردن!

 

به گزارش ایران ناز کاترین دَنس 42 ساله، از اهالی بینفیلد بِرکشایرِ انگلستان است و مربی غواصی. او سال 2014 به همراه خانواده‌اش در یونان زندگی می‌کرد و در همان ایام در حال غواصی متوجه یک برآمدگی در پیشانی‌اش شد و طبیعتاً تصور کرد که سرش به‌جایی خورده است.

 

 

افشای راز یک زن با شنا کردن ! (عکس)

 

با این‌حال دسامبر همان سال پس از توصیه چشم‌پزشکش به دادن آزمایش خون، سی‌تی‌اسکن و اِم آر آی، پزشکان 5 تومور بزرگ را در مغزش شناسایی کردند؛ سه عدد در نیمکره چپ و دو عدد در نیمکره راست. یکی از تومورها آن‌قدر بزرگ‌بود که نیمی از آن از جمجمه بیرون زده بود. البته جراحان موفق شدند در طی یک عمل 14 ساعته که معمولاً 6 ساعت زمان می‌برد، نیمی از آن را خارج کنند.   

 

افشای راز یک زن با شنا کردن ! (عکس)

 پس از آزمایش تومورها مشخص شد 4 عدد از آن‌ها غیر سرطانی‌اند و آن توموری که رشد بسیار سریعی داشت و از پیشانی بیرون زده بود، سرطانی است. قرار است پس از فرونشستن تورم، با کمک فناوری سه‌بعدی استخوانی را جایگزین فضای خالی جمجمه‌اش کنند.

 

افشای راز یک زن با شنا کردن ! (عکس)

 

 

 

کاترین که از وجود این تومورها در بدنش بسیار شوکه شده بود، به خبرنگاران گفت: من آدم بسیار فعالی بودم و ازنظر جسمی در شرایط بسیار خوبی به سر می‌بردم. هیچ‌وقت تصورش را نمی‌کردم که چنین بیماری به سراغم بیاید.

منبع :

پاسخ دهید