اقاي وزير! پس چرا از اين مدير دولت احمدي نژاد تقدير كرديد؟!

0

گیگر :

در حاشيه اظهارات واعظي در اعلام برائت از مدير زير مجموعه اش؛

وزير ارتباطات دو هفته پيش و در اوج رقابت هاي انتخاباتي ، در اظهارنظري عجيب ضمن اعلام برائت از مدير بازداشتي زير مجموعه خود در “زير ساخت” گفت كه “اين فرد مدير دولت قبل بوده” و در واقع عملكرد او ربطي به وزير فعلي ارتباطات ندارد!

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

وزير ارتباطات دو هفته پيش و در اوج رقابت هاي انتخاباتي ، در اظهارنظري عجيب ضمن اعلام برائت از مدير بازداشتي زير مجموعه خود در “زير ساخت” گفت كه “اين فرد مدير دولت قبل بوده” و در واقع عملكرد او ربطي به وزير فعلي ارتباطات ندارد!

به گزارش «انتخاب»، اين سخن اما، بدليل رقابت هاي انتخاباتي از چشم رسانه ها پنهان ماند، اما اينك فارغ از هيجانات سياسي و انتخاباتي مي توان ميزان صداقت اظهارات وزير را بررسي كرد.

گرچه فرد مذكور در اختيار دستگاه قضاييست و قطعا تمامي تخلفات او به دقت بررسي خواهد شد، اما دقت در فعاليت ها و سخنان پيشين جناب وزير و فرد بازداشتي حكايت از خروج جناب واعظي از دايره انصاف و ورود به وادي “سياسي بازي” دارد، چرا كه حضور مداوم فرد بازداشتي در سفرهاي وزير ارتباطات و بعضاً تمجيدهاي ويژه از او، نشان از ان دارد كه برخلاف گفته وزير، اين فرد، تنها “مدير دولت احمدي نژاد نبوده است”!

برای نمونه اين فرد در سفر استاني آقای وزیر در مرداد ماه سال جاری به لرستان، به عنوان یکی از همراهان وی حضور داشته است.

از سوي ديگر، بررسي ها نشان مي دهد واعظی زبان به تقدیر از او گشوده و از او بعنوان یکی از «مدیران نمونه» کشور یاد کرده است.

البته این ماجرا به تعریف و تمجید ختم نشده است. آقای وزیر در تاریخ 4 شهریور سال گذشته در مراسمی از این شخص تقدیر رسمی کرده است.

اقاي وزير! پس چرا از اين مدير دولت احمدي نژاد تقدير كرديد؟!

براساس آنچه در سایت زیر ساخت منتشر شده، محمود واعظی در این مراسم گفته: وظیفه ماست که به نوعی از شما مدیران نمونه و پر تلاش تقدیر کنیم .

با این حال، پس از انتشار خبر بازداشت، آقای وزیر در چرخشی 180 درجه ای و در اظهارنظري هيجاني، ارتباط با او را تكذيب كرده است.

واعظی هجدهم بهمن ماه در جمع خبرنگاران در حاشیه افتتاح پروژه های شرکت ارتباطات زیرساخت در دهه فجر ۹۴ در پاسخ به سوال خبرنگار مهر در خصوص بازداشت یکی از مدیران شرکت ارتباطات زیرساخت گفت: قراردادی قبل از این دولت منعقد شده بود و مدیری که بازداشت شده است نیز از دولت قبل در شرکت ارتباطات زیرساخت منصوب شده بود!

مطالعه خبر فوق تنها چند سوال و ابهام ساده در ذهن باقي مي گذارد، اينكه چرا فردي كه از نظر وزير، منفي ترين خصيصه اش مدير بودن در دولت احمدي نژاد است، توسط جناب واعظي نه تنها حفظ و ابقا شده كه در بسياري از سفرها، همراه وزير بوده و مورد تقدير ويژه او نيز قرار گرفته؟!

چگونه فردی که به زعم آقای واعظی از مدیران گذشته بوده، مورد اعتماد بوده و به کار خود ادامه داده؟ و چطور به عنوان مدیر نمونه و تلاشگر مورد تقدیر واقع شده است؟

اگر مديريت در دولت قبل، به خودي خود نمره منفي دارد، چرا اين فرد را نگه داشتند؟ يا اگر مديريت در دولت قبل، اشكال دارد، چرا وزير محترم ديگر مديران دولت قبل را حفظ كرده؟! ايا ممكن است در اينده اي نه چندان دور، واعظي در مورد ديگر مديران ابقا شده از دولت قبل (مثل خسروي رييس زير ساخت) چنين تعبير عجيبي به كار برد؟

[ad_2]

منبع

پاسخ دهید