اقدام تحسین برانگیز و اخلاق مدارانه صالحی / عیادت از نماینده که او را تهدید به مرگ کرد

0

گیگر :

“علی اکبر صالحی” رئیس سازمان انرژی اتمی پیرامون حاشیه روز گذشته مجلس، اظهار داشت: امروز باخبر شدم که روح الله حسینیان نماینده تهران در بیمارستان بستری شده، بسیار ناراحت شدم و فوری به بیمارستان برای عیادت رفتم و مطمئن شدم حالشان مساعد است.

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

رئیس سازمان انرژی اتمی پیرامون حاشیه روز گذشته مجلس توضیحاتی ارائه کرد.

به گزارش «انتخاب»، “علی اکبر صالحی” رئیس سازمان انرژی اتمی پیرامون حاشیه روز گذشته مجلس، اظهار داشت: امروز باخبر شدم که روح الله حسینیان نماینده تهران در بیمارستان بستری شده، بسیار ناراحت شدم و فوری به بیمارستان برای عیادت رفتم و مطمئن شدم حالشان مساعد است.

وی با بیان اینکه همه ما در کشور عضو یک خانواده هستیم و بر روی مسائل تبادل نظر داریم، افزود: همه ما به دنبال حاکمیت و منافع ملی هستیم و نمی خواهیم خلاف منافع مردم کار کنیم. اما ممکن است در رابطه با موضوعاتی  اختلاف نظر وجود داشته باشد.

صالحی که با باشگاه خبرنگاران گفتگو می کرد، با اشاره به اینکه بحث در مسائل سیاسی و امور مجلس با بیان تند و آرام امری طبیعی است و در همه جای دنیا اتفاق می‌افتد، گفت: اتفاق دیروز یک بحث سیاسی بود و دوستیمان پابرجاست، خیر خواهی ما نسبت به دوستانمان ادامه دارد و چراکه از بین رفتن اینگونه مسائل  دور از تربیت و اخلاق اسلامی است.

وی تاکید کرد: همه ما از یک خانواده هستیم و در جهت بهبود شرایط و ایجاد بهترین‌ها برای کشور تلاش می‌کنیم.

[ad_2]

منبع

پاسخ دهید