الزامی شدن سرو غذای حلال در مناطق توریستی فیلیپین

0

به گزارش گروه فضای مجازی خبرگزاری میزان، سازمان گردشگری فیلیپین، سرو غذای حلال در مناطق و مبادی گردشگری در این کشور را الزامی کرد.

این سازمان هدف خود از این اقدام را احترام به دستورات دین مبین اسلام و جذب بیشتر گردشگران مسلمان، عنوان کرد.

مدیر این سازمان اظهار داشت: کشورش سعی دارد بیشترین بخش از فروشگاه های عرضه غذای و محصولات حلال را در اختیار بگیرد و سازمان گردشگری فیلیپین در تلاش است ۲۰ تا ۳۰ درصد از کل فروشگاه های حلال دنیا را در اختیار بگیرد.

«رامن جیمنز» در ادامه افزود: این پروژه حاصل ۱۰۰ روز کار مشترک سازمان گردشگری فیلیپین با کمیسیون ملی مسلمانان فیلپینی است.

وی با اشاره به اهمیت سرو غذا در مناطق گردشگری، خاطرنشان کرد: در صورت عدم سرو غذای حلال، بخش زیادی از گردشگران مسلمان مقصد فیلپین را برای خود انتخاب نمی کنند و این سازمان در راستای احترام به احکام دین مبین اسلام و اعتقادات گردشگران و نیز جذب بیشتر گردشگر، چنین اقدامی را در دستور کار خود قرار داده است.

در همین راستا این سازمان، آشپزخانه و تجهیزات ۴۳ هتل، رستوران و دیگر مکان های پذیرش گردشگر را به گونه تجهیز کرده است که برای ارائه غذای حلال کاملاً آمادگی داشته باشند.

برند «حلال» عنوانی است که بر روی خوراکی ها و نوشیدنی هایی که مورد تایید مراجع ذیصلاح این برند باشند، و به طور کامل مطابق دستورات غذایی دین مقدس اسلام قرار داشته باشند نصب می شود.

/انتهای پیام/
خبرگزاری میزان: انتشار مطالب و اخبار تحلیلی سایر
رسانه‌های داخلی و خارجی لزوماً به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفاً جهت
اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای منتشر می‌شود.

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید