الکامپ 23 در تابستان برپا خواهد شد! (ثبت نام آغاز شد)

0

الکامپ 23 در تابستان برپا خواهد شد! (ثبت نام آغاز شد)

بیست و دومین نمایشگاه الکامپ در زمستان سال 95 برپا شد. الکامپ به طور سنتی همواره در زمستان هر سال و در محل نمایشگاه های دائمی تهران برپا می گردد. اما سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور، به مرکزیت تهران، تصمیمی بسیار عجیب را در زمینه تاریخ برپایی آن اتخاذ کرده است. بیست و سومین نمایشگاه الکامپ در تاریخ 30 تیر ماه تا 2 مرداد ماه توسط سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور برگزار خواهد شد و پیش ثبت نام الکامپ امسال نیز دهم اردیبهشت ماه سال جاری آغاز میشود!!

سعادت با اعلام این خبر، افزود: پس از برگزاری موفق دو دوره از نمایشگاه الکامپ، سرانجام پیگیریهای سازمان در خصوص تحقق مطالبات صنف برای برگزاری الکامپ در فصل تابستان به نتیجه رسید و امسال نمایشگاه الکامپ بیست و سوم برای نخستین بار در تاریخ برگزاری خود، 30 تیر ماه تا 2 مرداد ماه برگزار خواهد شد. سعادت روند ثبت نام را مانند روال دو سال گذشته اعلام کرد و افزود: امسال نیز پیرو تجربه موفق گذشته در ثبت‌نام و برگزاری نمایشگاه الکامپ، سه مرحله پیش ثبت‌نام، ثبت‌نام نهایی و جانمایی را خواهیم داشت.  رئیس سازمان نظام صنفی رایانه‌ای با تاکید بر اینکه متقاضیانی که زودتر اقدام به پیش ثبت‌نام کنند در اولویت ثبت‌نام قرار خواهند گرفت، افزود: از بدنه صنف درخواست می‌شود مرحله پیش ثبت‌نام را جدی گرفته و در مهلت مقرر اقدام کنند. مرحله پیش ثبت‌نام اطلاعات کافی در خصوص میزان تقاضا و مشارکت بدنه صنف از این دوره نمایشگاه الکامپ را در اختیار سازمان  به‌عنوان برگزارکننده قرار می‌دهد و معیارها و سطح خواسته‌های شرکت‌کنندگان را برای ما روشن می‌سازد. با اتکا به این اطلاعات می‌توانیم برای برگزاری نمایشگاهی سالم، شفاف و باکیفیت برنامه‌ریزی کنیم. متقاضیان حضور در بیست و سومین نمایشگاه الکامپ از دهم اردیبهشت ماه میتوانند، از طریق وب‌سایت Iran-elecomp.com اقدام به پیش ثبت‌نام کنند.

نظر نویسنده (امیرحسین آریایی)

مسئله برپایی این نمایشگاه در تابستان همواره می تواند مشکلاتی را در زمینه تهویه سالن ها، مسیر عبور و مرور، بازدید های دانشگاهی و… به وجود آورد. به طور حتم سرعت بازدید در گرم ترین ماه های سال می تواند بر عملکرد این نمایشگاه تاثیر مستقیم گذاشته و این تصمیم بسیار غیر معمول است. حتی در فصول سرد نیز تهویه برخی از سالن ها در سال های اخیر با مشکلاتی مواجه بوده است و این در حالی است که در گرم ترین ماه های سال به طور حتم این مشکلات تشدید خواهد شد. متاسفانه همچنان شاهد اتخاذ تصمیمات نه چندان درست در راستای برپایی مهمترین نمایشگاه کامپیوتر، الکترونیک و دیجیتال کشور هستیم!

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید