ال‌جی شرکت سامسونگ را به‌علت انفجار گلکسی نوت ۷ مورد سرزنش قرار داد

0

ال‌جی را می‌توان جز آخرین شرکت‌هایی دانست که در حال ضربه زدن به سامسونگ است، همانگونه که می‌دانید گلکسی نوت ۷ از زمان عرضه به بازار تا امروز با مشکلاتی از قبیل انفجار روبرو بوده است که حتی با وجود فراخوانی دستگاه‌های معیوب در کل جهان توسط این شرکت کره‌ای، هنوز برخی از آن‌ها منفجر می‌شوند.

متاسفانه به‌نظر می‌رسد دستگاه‌های جدیدی که توسط سامسونگ به عنوان امن از ماه گذشته فروش آن‌ها شروع شده نیز با چنین مشکلاتی مواجه گشته‌اند. هنوز معلوم نیست که انفجارهای جدید ناشی از باتری‌ها بوده یا پرونده‌هایی با موضوع دود کردن دستگاه به‌علت بدشانسی کاربران است. با این وجود، ال‌جی نمی‌تواند در گوشه‌ای ایستاده و ساکت بماند، بلکه این شرکت نیز در حال ضربه زدن به رقیب هموطن خود است. اخیرا کاربران گوشی‌های هوشمند ال‌جی در کشور هند پیام‌هایی با مضمون مسخره کردن سامسونگ دریافت کرده‌اند.

دیوالی یکی از جشنواره‌های باستانی هند محسوب می‌شود که زمان برگزاری آن در ماه پاییز یا بهار است. امسال دیوالی در ۳۰ اکتبر (۹ آبان) برگزار خواهد شد ولی ال‌جی تصمیم گرفته که سه هفته زودتر پیام‌های خود را برای کاربران ارسال کند. با هم نگاهی به متن پیامی که برای کاربران هندی فرستاده شده می‌اندازیم:

آیا در رابطه با انفجار محصولات اطلاعی دارید؟ در شرکت ال‌جی، تولیدات ما چندین تست را پشت سر می‌گذارند تا امنیت آن‌ها برای باارزش‌ترین دارایی ما (شما) تضمین شود. با ال‌جی دیوالی امنی داشته باشید.

حدود دو ماه پیش نیز موتورولا اقدام مشابهی را انجام داد، البته این شرکت که متعلق به لنوو است پیامی را در شبکه اجتماعی توییتر منتشر کرده بود و مانند ال‌جی برای هر شخص پیامی را ارسال نکرد. توجه داشته باشید که ال‌جی V20 در آینده نزدیک برای کشور هند عرضه خواهد شد، بنابراین آن را می‌توان دلیل اصلی اقدام تهاجمی این شرکت کره‌ای علیه سامسونگ دانست. بااین‌حال، از ال‌جی بعید است که برای هر شخص پیامی با مضمون دیوالی امن و مسخره کردن سامسونگ ارسال کند.

lg-diwali-message

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید