ال‌جی منوی اپلیکیشن‌ها را به G5 ،Stylus 2 و K8 بازگرداند

0

This-is-how-the-app-drawer-looks-on-the-LG-G5تصمیم ال‌جی برای حذف منوی اپلیکیشن‌ها از رابط کاربری G5، در میان طرفداران اندروید بسیار بحث‌برانگیز بوده است. بسیاری از این کاربران از لانچرهای دیگر استفاده می‌کردند.

اگر همچنان از کسانی هستید که برای جو اینترفیس اعتبار قایل هستید، اما از نبودن منوی اپلیکیشن‌ها آزرده خاطر شده‌اید،  ال‌جی راه‌حلی برای شما دارد. آنها لانچر ال‌جی G4، که ال‌جی هوم (UX 4.0) نام دارد، را برای دانلود از پرتال SmartWorld آماده کرده‌اند. این لانچر نه تنها با ال‌جی G5، بلکه ال‌جی Stylus 2، ال‌جی K8 و احتمالا با تمام گوشی‌های ال‌جی که رابط کاربری ال‌جی UX 5.0 دارند نیز سازگار است.

با نصب لانچر قدیمی، آیتم‌های زیر را خواهید داشت: منوی اپلیکیشن‌ها، تب‌های اپس/ویجت، جستجوی اپ و منویی با گزینه‌هایی برای دیدن و غیرفعال‌کردن. قسمت‌های بصری مانند رنگ‌ها، والپیپرها و آیکون‌ها تغییر نمی‌کنند. البته این به این معنا نیست که استفاده از این لانچر آسانتر از استفاده از بروزرسانی لانچر LG UX 5.0 است که گزینه‌هایی برای فعال کردن و فعال‌نکردن منوی اپلیکیشن‌ها دارد، ولی حتما ال‌جی دلایلی برای این کار خود داشته است.

نصب لانچر LG UX 4.0 به آسانی بازکردن اپلیکیشن LG SmartWorld است. در حال حاضر ال‌جی، UX 4.0 را در منویی پاپ‌آپ قرارد داده است که به آسانی قابل دانلود است. اما اگر شما به این منوی پاپ‌آپ دسترسی ندارید، به منو در بالا سمت چپ بروید، ابتدا LG specials و سپس LG Apps را انتخاب کنید. دانلود شما حاضر است.

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید