ال‌جی و رونمایی از اسپیکرهای سری PH

0

زمانی که به اسپیکرها فکر می‌کنید، اولین شرکت‌هایی که به ذهن شما می‌رسد شامل Bose ،Logitech ،Bang & Olufsen و Bowers & wilkins است، ولی ما نباید فراموش کنیم که شرکت‌های بزرگی مانند ال‌جی نیز علاوه بر ساخت ماشین ظرفشویی، مایکروویو و گوشی هوشمند، اسپیکر نیز تولید می‌کنند.

سال گذشته قبل از شروع نمایشگاه IFA این شرکت از اسپیکرهای خود رونمایی کرد و اینطور که به نظر می‌رسد امسال نیز این رویه را تکرار خواهد کرد. اگرچه زمان زیادی تا نمایشگاه IFA 2016 باقی نمانده ولی ال‌جی امروز اسپیکرهای جدید خود از سری PH را (که شامل PH3، PH2 و PH4 می‌شود) معرفی کرد.

تمامی این اسپیکرها به ویژگی پخش صدای ۳۶۰ درجه مجهز هستند، مدل PH2 کوچک‌ترین و قابل‌حمل‌ترین عضو این خانواده با شکلی شبیه به توپ هاکی و مقاومت در برابر پاشش آب است که تا ۶ ساعت با قدرت ۲.۵ واتی خود شما را همراه خواهد کرد. مسلما مدل بعدی PH3 با طراحی شمع مانند است و چراغ موجود در آن می‌تواند با توجه به سلیقه شما تغییر رنگ دهد، این دستگاه ۳ واتی تا ۱۰ ساعت قادر به پخش موسیقی است.

آخرین دستگاه اسپیکر ال‌جی PH4 با طراحی آشنا و شبیه به UE BOOM قدرتی ۱۶ واتی دارد و شما را قادر می‌سازد تا ۱۰ ساعت به موسیقی مورد علاقه خود گوشی کنید. هنوز قیمت این اسپیکرها مشخص نیست ولی پاییز در کشور آمریکا عرضه خواهند شد.

LGE-Bluetooth-Speakers1-1024x682

باید بخوانید:  آکادمی موسیقی ال‌جی دیشب در تالار وحدت تهران برگزار شد!

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید