ال‌جی G5 اواخر فروردین ماه و در دو نسخه وارد ایران می‌شود

0

lg-g5-rumored-to-surface-in-feb-2016

پرچمدار جدید شرکت ال‌جی به‌زودی مهمان کشور ایران خواهد بود. این در حالی است که ما برای پرسش‌هایی اساسی در مورد این موبایل به دفتر یکی از نمایندگی‌های موبایل ال‌جی مراجعه و سوالات خود را مطرح کردیم و پاسخ‌هایی مهم را دریافت کردیم؛ در ادامه با آی‌تی‌رسان همراه باشید.

1- ال‌جی G5 در ایران با چند نسخه رونمایی خواهد شد؟!

ال‌جی G5 در ایران در دو نسخه عرضه خواهد شد؛ نسخه اول یا همان نسخه پرچمدار که در تمام کشورها عرضه می‌شود و دارای مشخصات اصلی این دستگاه است، نسخه دوم یا نسخه میان‌رده که علاوه بر آمریکای جنوبی در ایران نیز عرضه خواهد شد که نمونه‌ای ضعیف‌تر از پرچمدار اصلی است.

2- قیمت این دو نسخه چگونه خواهد بود؟!

ال‌جی G5 در نسخه پرچمدار با قیمتی بین 2 میلیون و 100 تا 2 میلیون و 300 هزار تومان عرضه خواهد شد که با گذشت زمان دارای افت قیمت محسوسی نخواهد بود و به پایه قیمت دو میلیون خواهد رسید اما نسخه میان‌رده قیمتی در حدود یک میلیون و 200تا یک میلیون 300 هزار تومان خواهد داشت.

3- تاریخ رونمایی این دو محصول چه زمانی خواهد بود؟!

این دو مدل در اواخر فروردین ماه عرضه خواهند شد؛ تاریخ رونمایی در ایران بین روزهای 20 تا 25 فروردین خواهد بود و پس از آن به سرعت روند عرضه این محصول به همراه لوازم جانبی با عنوان دوستان ال‌جی صورت خواهد گرفت.

4- آیا لوازم جانبی در نمایندگی‌ها موجود خواهد بود؟!

لوازم جانبی محصولات جدید شرکت ال‌جی فقط به صورت اورجینال و با برند VOIA آماده عرضه خواهد بود و هیچ برند دیگری از تولید کنندگان محصولات فابریک و اصلی برای ال‌جی نیست.

5- آیا  همراه با G5 بسته هدیه نیز عرضه می‌شود؟!

احتمال این امر در مقیاسی که برای G4 صورت گرفت، بسیار پایین است اما شاید اقدامی برای پیشنهادات ویژه محصولات وجود داشته باشد مانند عرضه با یک باطری یدکی به عنوان محصول اضافه در بسته بندی موبایل که رویکردی مناسب و اساسی خواهد بود.

6- به نظر شما G5 فروش خوبی خواهد داشت؟!

مطمئنا بله! چرا که علاوه بر نسخه پرچمدار، دارای نسخه میان‌رده نیز خواهد بود تا علاقه‌مندان به این مدل با هزینه کم‌تر یک میان‌رده فوق‌العاده قدرتمند را خریداری کنند که طراحی و ظاهر G5 را داردو این در حالی است که نسخه اصلی نیز یک شاهکار است. در کل ما شاهد استقبال طرفداران ال‌جی مانند گذشته خواهیم بود.

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید