ال‌جی G5 به دلیل مشکلات زیاد مورد انتقاد شدید کاربران قرار گرفت!

0

ماژولار بودن ال‌جی G5 شاید یکی از جنبه‌های جذاب و هیجان‌انگیز آن باشد، اما بنظر می‌رسد پرداختن به ماژولار بودن، ال‌جی را از کنترل کیفیت محصولاتش باز داشته است. کم‌کم کاربران شکایت‌های خود را از مشکلات نرم‌افزاری، عمر کم باتری و ماژول‌های شکسته، بیان می‌کنند.

کاربران بسیاری که هر روز بر تعداد آنها افزوده می‌شود، در وبسایت ردیت و دیگر شبکه‌های اجتماعی مشکلات زیادی برای ال‌جی G5 عنوان کرده‌اند. برخی از مشکلاتی که کاربران گزارش داده‌اند، عبارتند از: شکسته شدن دکمه‌ پاور، عملکر بد ماژول Cam Plus، گاف در بدنه، بوت لوپ اتصال ضعیف GPS و خالی‌شدن سریع باتری. خواندن پست یکی از کاربران وبسایت ردیت با نام کاربری Bloodyfinger عمق این مشکلات را واضح‌تر می‌کند. Bloodyfinger می‌نویسد:

من تا بحال ۴ ماژول cam plus و سه G5 خریده‌ام. سه ماژول اولیه حتی کار نکردند و دو G5 اولیه حتی نمی‌توانستند ۳ ساعت صفحه را روشن نگه دارند.

چیزی که کاربران را بیشتر ناامیده کرده این است که حتی پس از تعویض گوشی، این مشکلات باز هم تکرار می‌شود. حتی یکی از کاربران گزارش داده که تابحال ۶ ال‌جی G5 تعویض کرده، اما هر کدام مشکلی داشته‌اند. این اولین گوشی ال‌جی نیست که با این مشکلات دست و پنجه نرم می‌کند. ال‌جی G4 نیز مشکل بوت لوپ را داشت، بنظر می‌رسد که کنترل کیفیت ال‌جی مشکل جدی داشته باشد، که اگر درست نشود، ممکن است برای فروش ال‌جی نیز V20 مشکل ایجاد کند.

ال‌جی هنوز به این مشکلات پاسخی نداده است.

باید بخوانید:  ارایه سرویس LG Cloud به صورت جهانی!

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید