امروز آخرین مهلت ثبت نام آزمون استخدامی 12 دستگاه اجرایی/ثبت نام بیش از 43 هزار داوطلب

0

مشاور عالی سازمان سنجش گفت: آزمون استخدامی برای 12 دستگاه‌ اجرایی کشور که از روز دوشنبه 28 تیر آغاز شده ساعت 24 امروز پایان می یابد.

وی تصریح کرد: تا ساعت 8 صبح امروز یکشنبه 3 مرداد تعداد 43 هزار و 725 داوطلب برای شرکت در سومین آزمون استخدامی 12 دستگاه اجرایی ثبت نام کرده‌اند. 

توکلی افزود: به کلیه متقاضیان توصیه می شود حداکثر تا پایان امروز 3 مرداد با مراجعه به سایت سازمان سنجش ضمن مطالعه دقیق دفترچه و اطلاعیه منتشره این سازمان نسبت به ثبت نام اقدام کنند. 

مشاور عالی سازمان سنجش تاکید کرد: همچنین تا ساعت 8 صبح امروز 3 مرداد 20 هزار و 742داوطلب برای شرکت در آزمون استخدامی تامین نیروی انسانی برای 68 دانشگاه علوم پزشکی ثبت نام کرده‌اند.

توکلی اظهار داشت: به کلیه داوطلبان توصیه می شود حداکثر تا پایان روز چهارشنبه 6 مرداد 95 با مراجعه به سایت سازمان ومطالعه دقیق دفترچه راهنمای نسبت به ثبت نام اقدام کنند.

 

وی یادآور شد: بر اساس برنامه زمانی از پیش تعیین شده سومین آزمون استخدامی مشترک دستگاه های اجرای سال 95 برای 12 دستگاه و 68 دانشگاه از مجموع دانشگاه‌های علوم پزشکی جمعه 19 شهریور 95 برگزار می شود. 

انتهای پیام / 

لینک مطلب

پاسخ دهید