امسال دیگر خبری از نکسوس از سوی ال جی نخواهد بود

0

امسال دیگر خبری از نکسوس از سوی ال جی نخواهد بود

پس از آنکه ال جی 3 گوشی نکسوس را در چهار سال اخیر با همکاری گوگل روانه ی بازار کرد به نظر میاد ال جی امسال دیگر گوشی نکسوسی نخواهد ساخت. طبق اشهار نظری که از مدیر ارشد LG از سوی CNET گزارش شده است این کمپانی از ارتباط با گوگل اظهار خشنودی کرده است . ساخت گوشی های نکسوسی ادامه خواهد یافت اما دست کم امسال ال جی دیگر گوشی نکسوسی تولید نخواهد کرد.

 

کمپانی ال جی به تازگی پرچمدار خود را با نام G5 معرفی کرد که از طراحی منحصر به فرد ماژولار بهره مند است و طبق گفته ی مدیران ال جی این کمپانی امسال نیز مانند سال گذشته دو گوشی پرچمدار را معرفی خواهد کرد پس باید منتظر معرفی نسل دوم V10 باشیم.

ال جی اولین گوشی نکسوسی خود را سال 2012 با همکاری گوگل ساخت که حاصل آن نکسوس 4 شد که سهم این کمپانی را به طور قابل توجهی در بازار گوشی های هوشمند افزایش داد. بدون شک نکسوس 4 یکی از زیباترین نکسوس های ساخته شده تا کنون است.پیش از این شایعاتی بر این مبنی به گوشی میرسید که نکسوس های جدید به دست کمپانی تایوانی HTC خواهند شد و همانند سال گذشته امسال نیز دو گوشی نکسوسی را شاهد خواهیم بود. باید صبر کرد و دید این اتفاق محقق خواهد شد یا خیر.

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید