امشب پایان مهلت ثبت نام در تکمیل ظرفیت آزمون های دانشگاه آزاد

0

رییس مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی از پایان مهلت ثبت نام انتخاب رشته مرحله تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد و دکتری تخصصی ۱۳۹۵ این دانشگاه خبر داد.

امشب پایان مهلت ثبت نام در تکمیل ظرفیت آزمون های دانشگاه آزاد

بهروز دانشیان رییس مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی در گفت و گو با خبرنگار حوزه دانشگاهی گروه علمی پزشكی ؛ گفت: ثبت نام انتخاب رشته مرحله تکمیل ظرفیت مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری تخصصی ۱۳۹۵این دانشگاه تنها تا ساعت ۲۴ امروز۱۶ مهر ماه ادامه دارد.

وی افزود: کلیه داوطلبانی که در آزمون دکتری تخصصی ۱۳۹۵ دانشگاه آزاد اسلامی شرکت کرده و دعوت به مصاحبه شدند و در جلسه مصاحبه حضور داشته اند، می توانند متناسب با رشته وگرایشی که مصاحبه شده اند در اسن تکمیل ظرفیت شرکت کنند.

رییس مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی عنوان کرد: همچنین کلیه داوطلبان حاضردر جلسه آزمون کارشناسی ارشد ۱۳۹۵ این دانشگاه می توانند متناسب با مجموعه امتحانی که درآن شرکت کردند با مراجعه به سامانه این مرکز به نشانی www.azmoon.org نسبت به انتخاب حداکثر بیست رشته محل دانشگاهی اقدام کنند.

دانشیان یادآور شد: با توجه به امکان افزوده شدن رشته محل های جدی و همچنین امکان ویرایش رشته محلهای انتخابی تا پایان مدت زمان ثبت نام، به کلیه داوطلبان واجد شرایط ثبت نام تکمیل ظرفیت توصیه می شود در صورت تمایل نسبت به این امر اقدام کنند.

انتهای پیام/

لینک مطلب

پاسخ دهید