امکان قرار دادن تصاویر و ویدئو ها با کیفیت اصلی بر روی Google Photos برای نکسوسی ها فراهم میشود

0

امکان قرار دادن تصاویر و ویدئو ها با کیفیت اصلی بر روی Google Photos برای نکسوسی ها فراهم میشود

اگر از دارندگان گوشی های اندرویدی باشید مطمئنا با اپلیکیشن Photos گوگل آشنایی دارید. این اپلیکیشن در وهله ی اول یک گالری برای تصاویر و ویدئو های شما محسوب میشود اما در این بین امکانات دیگری هم در اختیار کاربر قرار میدهد. به طور مثال یکی از ویژگی های کلیدی این اپلیکیشن امکان آپلود کردن تصاویر و ویدئو ها در فضای ابری است و در یک مکان امن از فایل های چند رسانه ای شما نگهداری میکند تا در صورت رخ دادن هر اتفاقی اگر فایل های شما از داخل حافظه ی گوشی پاک شد، به راحتی با سینک کردن اکانت گوگل دوباره آنها را بازیابی کنید. حال این اپلیکیشن به زودی یک بروزرسانی مهم را دریافت خواهد کرد که تغییرات بزرگی در به دنبال خود دارد.

 

برنامه ی اندرویدی رسمی Google Photos، در آستانه ی یک بروزرسانی بزرگ و مهم است. نسخه ی فعلی این اپلیکیشن 1.20 است که در حال حاضر بر روی فروشگاه گوگل پلی قرار دارد و نسخه ی بعد از بروزرسانی 1.21 خواهد بود.

یکی از ویژگی های جدیدی که پس از بروزرسانی شامل حال این اپلیکیشن میشود این است که فضای ابری بدون محدودیت و البته رایگان برای آپلود تصاویر و ویدئو ها با رزولوشن اصلی در اختیار کاربران قرار خواهد گرفت که البته این ویژگی فقط شامل دیوایس های نکسوسی میشود. در حال حاضر فضای بدون محدودیت و رایگان از تصاویر حداکثر 16 مگاپیکسلی و ویدئو های فول اچ دی 1080p پشتیبانی میکند و با نسخه ی فعلی شما نمیتوانید فایل هایی با کیفیت بیشتر را ارسال کنید اما در نسخه ی 1.21 صاحبان دستگاه های نکسوسی میتوانند حتی ویدئو هایی با کیفیت 4K را نیز بر روی فضای ابری اپلیکیشن Google Photos خود ذخیره کنند.   

بر اساس کالبد شکافی که از فایل APK نسخه ی 1.21 توسط Android Police صورت گرفته است، نسخه ی جدید شامل دسته بندی های جدیدی نیز میشود. در نسخه ی جدید کاربران میتوانند بر اساس چندین حالت آلبوم های تصاویر خود را به طور مثال بر اساس جدید ترین ها، قدیمی ترین ها یا تصاویری که اخیرا اضافه شده است، مرتب کنند. امکان ویرایش تصاویر و اصلاح کنتراست و میزان نور و روشنایی نیز در نسخه ی جدید خواهد بود. در حال حاضر فعلا به طور رسمی نسخه ی 1.21 در هیچ کجا از جهان عرضه نشده است اما شما میتوانید فایل APK را به صورت دستی با وارد شدن به اکانت گوگل خود در گوشی دانلود کنید. اما اگر با این روش راحت نیستید میتوانید منتظر بمانید تا گوگل به طور رسمی این نسخه را بر روی فروشگاه خود قرار دهد. پیش بینی میشود این نسخه طی چند روز آینده ارائه شود.

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید