امیدواری بوگاتی به فروش مناسب Chiron

0

کمپانی بوگاتی پس از رونمایی از محصول جدید خود به نام Chiron، در نمایشگاه خودروی ژنو ۲۰۱۶، امیدوار است با فروش این محصول، پول خوبی به دست آورد و پروژه جدید خود را آغاز کند.

رئیس بوگاتی، Wolfgang Durheimer، گفته است: « تکلیف آینده محصولات ما به فروش Chiron بستگی دارد. ما حدود ۵۰۰ دستگاه از این خودرو را تولید کرده که قیمت پایه آنها ۲.۶ میلیون دلار خواهد بود و سود کسب شده از فروش آنها صرف راه‌اندازی پروژه جدید بوگاتی می‌شود.»

بوگاتی شیرون

این در حالیست که خودروی بوگاتی ویرون، با قیمتی بین ۴ تا ۶ میلیون دلار معامله می‌شود و ظاهرا سیاست تعیین قیمت پایین برای بوگاتی Chiron، از جانب کمپانی فولکس‌واگن اعمال خواهد شد، تا از نظر مالی کمپانی بوگاتی دوباره احیاء شود.

در حقیقت بوگاتی می‌خواهد تمام پول خود را حفظ کند تا به سمت پروژه پرسود و نامشخص جدید خود برود. رئیس بوگاتی درباره این پروژه مرموز گفته است: «ایده ساخت خودرویی چهار درب مانند لیموزین، در ذهن ما نیست!» این احتمال وجود دارد که بوگاتی در پروژه جدید خود، از نسخه‌های هیبردی Chiron، در انواع مختلف پرده بردارد و شاید هم می‌خواهد یک خودروی شاسی‌بلند تولید کند.

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید