امین تارخ به «مترو» پیوست

0

به نقل از گیگر:

نسخه قابل چاپ
ارسال به دوستان
ذخیره

کد خبر : 90702
زمان انتشار : 11 آبان 1394 12:37:00

امین تارخ به فیلم سینمایی «مترو» به کارگردانی بهنود محمدی پور پیوست.

 امین تارخ به «مترو» پیوست

 به گزارش سینماخبر،سازندگان فیلم سینمایی «مترو» به تازگی با امین تارخ برای حضور در این فیلم به توافق رسیده اند و فیلمبرداری نیز اواخر ماه جاری آغاز خواهد شد. پیش از این حضور سعید راد در این پروژه قطعی شده بود و سایر بازیگران نیز تا یکی- دو هفته آینده انتخاب خواهند شد. سعید راد نیز در فیلم نقش یک تروریست را به عهده دارد.
آخرین فعالیت سینمایی تارخ به شش سال پیش و به فیلم های سینمایی «باغ قرمز» و «زمهریر» برمی گردد. مجموعه های تلویزیونی «گاهی به پشت سر نگاه کن» و «اغما» آخرین فعالیت های این بازیگر در تلویزیون محسوب می شود.
فیلمبرداری این فیلم سینمایی به طور کامل در تهران انجام خواهد شد و گروه نیز این روزها مشغول انتخاب لوکیشن ها هستند.
«مترو» اولین ساخته سینمایی بهنود محمدی پور محسوب می شود که پیش از این چندین فیلم کوتاه و فیلم «اسید» را مقابل دوربین برده بود. محمدی پور پروانه ساخت این فیلم را سال گذشته دریافت کرد و بنا به دلایلی نتوانست آن را مقابل دوربین ببرد. با این حال با تمدید مجدد پروانه ساخت در مهر ماه امسال، این فیلم اواخر آبان مقابل دوربین خواهد رفت.
«مترو» روایت یک ساعت و سی دقیقه از زندگی واقعی آدم های مختلفی است که در مترو اسیر یک ماجرای تروریستی می شوند. این گروگان گیری در ادامه ترور دانشمند هسته ای رخ می دهد و در نهایت تلاش نیروهای امنیتی و انتظامی برای رهایی آنان داستان اصلی این فیلم سینمایی را رقم می زند… .
از میان عوامل پشت دوربین پروژه نیز حضور بهروز افخمی به عنوان مشاور کارگردان، امیر کریمی مدیر فیلمبرداری و مهدیه اعرابی طراح گریم قطعی شده است.
بهرام محمدی پور نیز تهیه کنندگی این فیلم سینمایی را برعهده گرفته که اولین نمایش آن در جشنواره فیلم فجر امسال خواهد بود.

منبع:بانی فیلم

[ad_2]

لینک مطلب

پاسخ دهید