امین حیایی و لیلا اوتادی در «ناردون»

0

به نقل از گیگر:

مدیر تولید فیلم سینمایی “ناردون” گفت: امین حیایی، مهران غفوریان و لیلا اوتادی از جمله بازیگران کار هستند.

 به گزارش سینماخبر،مدیر تولید فیلم سینمایی “ناردون” گفت: امین حیایی، مهران غفوریان و لیلا اوتادی از جمله بازیگران کار هستند.

حسین باقریان مدیر تولید فیلم سینمایی “ناردون” گفت: کار 20 آبان کلید می خورد. لوکیشن های ما در تنکابن در استان مازندران قرار دارد. البته بخشی از کار نیز در استان گیلان برداشت خواهد شد.

وی افزود: کار فیلمبرداری “ناردون” 2 ماه به طول خواهد انجامید. همچنین نویسنده و کارگردان فریدون حسن پور است. تهیه کننده منصور سهراب پور است.

امین حیایی، غفوریان و لیلا اوتادی در «ناردون»

مدیر تولید فیلم سینمایی “ناردون” ادامه داد: خلاصه داستان این است که خرج عروسی بیشتر است یا عزا، بهتر است عزا رو تو عروسی گرفت که خرجش کمتر بشه و بهتر است عروسی رو تو عزا گرفت که خرجش کمتر شود.

باقریان خاطرنشان کرد: فضایی که بر فیلم سینمایی “ناردون” حاکم است به نوعی یک طنزی فلسفی است. با توجه به فیلم هایی که آقای حسن پور تا امروز جلوی دوربین برده و از سینماها پخش شده پیش بینی می کنم که کار خوبی از آب دربیاید.

وی در پایان تصریح کرد: امین حیایی، مهران غفوریان، مهران رجبی، امیر نوری، لیلا اوتادی، علیرضا مسعودی و ترلان پروانه و جواد رضویان از جمله بازیگران فیلم سینمایی “ناردون” هستند.

منبع:روزنامه صبا

[ad_2]

لینک مطلب

پاسخ دهید