انتشار آپدیت اندروید مارشملو برای گوشی های ایسوس در ربع دوم سال جاری

0

انتشار آپدیت اندروید مارشملو برای گوشی های ایسوس در ربع دوم سال جاری

کمپانی تایوانی ایسوس مدتیست که در پی ارائه ی آپدیت مارشملو برای گوشی های هوشمند خود است و به تازگی پس از چند ماه لیست گوشی های قابل به آپدیت به اندروید 6.0 را منتشر کرده است. ایسوس از جمله کمپانی هایی است که با وجود تنوع نسبتا کم گوشی های خود، پشتیبانی خوبی از آن ها دارد. برای مشاهده ی لیست گوشی های قابل آپدیت ایسوس به ادامه ی مطلب توجه بفرمائید.

 

ایسوس در فروم خود، گوشی هایی که آپدیت مارشملو را دریافت خواهند کرد را اعلام کرد و تاریخ انتشار این آپدیت را در سه ماهه ی دوم سال بین ماه آوریل تا ژوئن اعلام کرد. این لیست شامل گوشی های زنفون است که در سال 2015 تولید و عرضه شده اند . در مقایسه با لیستی که ایسوس پیش از این در ماه نوامبر منتشر کرده بود ، گوشی های زنفون سلفی و زنفون مکس نیز در لیست جدید اضافه شده اند.

لیست گوشی های قابل آپدیت ایسوس به اندروید مارشملو عبارتند از:

  • PadFone S (PF500KL)
  • ZenFone 2 (ZE550ML, ZE551ML)
  • ZenFone 2 Deluxe (ZE551ML)
  • ZenFone 2 Deluxe Special Edition (ZE551ML)
  • ZenFone 2 Laser (ZE500KG, ZE500KL, ZE550KL, ZE551KL, ZE600KL, ZE601KL)
  • ZenFone Selfie (ZD551KL)
  • ZenFone Max (ZC550KL)
  • ZenFone Zoom (ZX551ML)

ایسوس جزئیاتی در مورد تغییرات نرم افزاری پس از آپدیت به مارشملو منتشر نکرده است اما ما در حال حاظر میدانیم که انتظار چه ویژگی هایی را نباید داشته باشیم. برنامه ی ایمیل ایسوس، تقویم و برنامه های ارسال پیام این کمپانی پس از آپدیت حذف خواهند شد و در عوض برنامه ی جیمیل گوگل ، تقویم و مسنجر گوگل اضافه خواهند شد. اما اگر شما از طرفدارهای برنامه های اختصاصی ایسوس هستید همچنان میتوانید این برنامه ها را از پلی استور گوگل دانلود و نصب کنید اما به نظر میرسد ایسوس تصمیم گرفته است که وقت کمتری را برای این برنامه ها اختصاص دهد.

ایسوس تنها کمپانی تولید کننده ای نیست که برنامه های از پیش نصب شده ی گوشی های خود را حذف میکند و پیش از این سامسونگ در اس 6 برنامه های معروف بسیاری را از لیست برنامه های از پیش نصب شده حذف کرده بود و ال جی نیز در گوشی جدید جی 5 تعداد برنامه های از قبل نصب شده را کاهش داده است.

 

 

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید