انتشار اندروید مارشملو برای تبلت سامسونگ Galaxy Tab A 8.0

0

انتشار اندروید مارشملو برای تبلت سامسونگ Galaxy Tab A 8.0

بیش از هشت ماه ار انتشار اندروید 6 یا مارشملو از سوی گوگل میگذرد و طبق آمار این نسخه بر روی ده در صد از دستگاه اندرویدی نصب شده است که طبیعتا تمامی پرچمداران سال 2016 زیر مجموعه ی این ده در صد قرار میگیرند. سازندگان برای مدل های کمی قدیمی تر خود به خصوص میان رده ها کمی کند عمل کرده اند و بسیاری هنوز این بروزرسانی را دریافت نکرده اند. حال کمپانی سامسونگ یک بسته ی بروزرسانی برای تبلت سال گذشته ی خود منتشر کرده است که سیستم عامل این دستگاه را به مارشملو ارتقا میدهد. همراه ما باشید.

 

پس از اینکه سامسونگ اندروید مارشملو را در ماه گذشته برای تبلت Galaxy Tab A 9.7 منتشر کرد، امروز این کمپانی اقدام به انتشار این بروزرسانی برای نسخه ی 8 اینچی این تبلت کرده است که تمامی نسخه های وای فای این تبلت را در بر میگیرد. در حال حاضر این بروزرسانی در کشور استرالیا منتشر شده است و حجمی معادل 1.1 گیگابایت را داراست و آخرین نسخه ی سیستم عامل اندروید را به همراه دارد. همچنین این بروزرسانی باگ های مختلف را بر طرف میسازد، پایداری و سرعت کلی دستگاه را افزایش میدهد که همه ی این تغییرات باعث بهبود تجربه ی کاربری از این دستگاه میشود و سرعت چند وظیفگی نیز بهبود میابد.

تغییرات عمده ی این بروزرسانی بدین شرح است:

  • اندروید 6.0 مارشملو
  • اختیار بیشتر کاربر برای تعیین دسترسی اپلیکیشن ها
  • افزایش و بهبود عمر باطری به لطف ویژگی Doze
  • طراحی مجدد کشویی برنامه ها یا همان App Drawer

همان گونه که گفته شد این بروزرسانی فعلا به صورت گسترده منتشر نشده است اما اگر شما صاحب یکی از این تبلت ها هستید، به زودی میتوانید توسط دستگاه خود این بروزرسانی را دریافت کنید. برای آپدیت کردن تبلت خود کافیست به تنظیمات و سپس درباره ی دستگاه رفته و گزینه ی Software Update یا بروزرسانی نرم افزار را انتخاب کنید. در آخر گزینه ی Update Now را لمس کنید. طبق معمول خود دستگاه هنگام انتشار آپدیت از طریق اعلانات به شما اطلاع میدهد اما معمولا بیشتر از چک کردن به صورت دستی به طول میانجامد. ضمنا اینکه با بروزرسانی از این طریق اطلاعات دستگاه شما پاک نخواهد شد.

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید