انتشار اولین عکس از پشت آیفون 7

0

به گزارش گروه فضای مجازی خبرگزاری میزان، نکته جالب در مورد تصویر منتشر شده از پشت گوشی آیفون 7 دوربین پشتی آن است که به نظر می رسد مورب بوده و دارای کمی انحنا به سمت خارج است.
علاوه بر این، دوربین یاد شده از نظر موقعیت قرارگیری هم جابجا شده و به گوشه سمت چپ و بالایی قاب گوشی نزدیک تر شده است. فضای تخصیص داده شده به این دوربین هم در مقایسه با دوربین 12 مگاپیکسلی گوشی iPhone 6s بزرگتر است.

انتشار اولین عکس از پشت آیفون 7

به نظر می رسد افرادی که امیدوار به حسب برآمدگی ناشی از نصب دوربین بر روی گوشی آیفون بوده اند با مشاهده این دوربین باز هم از ایجاد تغییری اساسی در این زمینه در گوشی آیفون 7 نا امید شوند.

برخی کارشناسان معتقدند تغییر طراحی این دوربین نشانگر ارتقای کیفیت ویدئوها و عکس های تهیه شده با استفاده از آن است. البته به نظر می رسد هنوز برای قضاوت نهایی در این زمینه زود است.

گفته می شود iPhone 7 Plus که نمونه ای بزرگتر از آیفون 7 است با دو دوربین در پشت گوشی عرضه می شود که البته در عکس لو رفته از آیفون 7 که دارای نمایشگر 4.7 اینچی خواهد بود قابل مشاهده نیست. دو دوربین یاد شده با ترکیب تصاویر به دست آمده از طریق دو حسگر مستقل و همینطور به کارگیری برخی فنون نرم افزاری عکسی نهایی با دقت و عمق و شفافیت بیشتر در دسترس قرار می دهد. البته با توجه به نیازهای این نوع دوربین ها نصب آنها تنها بر روی مدل 5.5 اینچی آیفون ممکن خواهد بود.

/انتهای پیام/
خبرگزاری میزان: انتشار مطالب و اخبار تحلیلی سایر رسانه‌های داخلی و خارجی لزوماً به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفاً جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای منتشر می‌شود.

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید