انتشار تبلیغ سه گوشی هوشمند جدید ایسوس

0

گیگر :


اولین تبلیغ سه گوشی هوشمند زِن‌فون ۳، زِن‌فون ۳ دلوکس و زِن‌فون ۳ مکس به صورت یک ویدئو منتشر شده که تقریباً چیزی از گوشی‌ها نشان نمی‌دهد.

اگرچه زمانی که زِن‌فون ۳ و زِن‌فون ۳ دلوکس را با گوشی بزرگ‌تر زِن‌فون ۳ مکس مقایسه می‌کنید، تفاوت بسیار کمی را می‌بینید؛ اما در این ویدئو سه دستگاه مختلف مشاهده خواهید کرد.

همچنین در این ویدئو می‌توانید سه کلمه Clarity به معنای شفافیت، Desire به معنای آرزو و Unlimited به معنای نامحدود را در حالی که کلاً با حروف بزرگ نمایش داده می‌شوند، به دلایلی نامعلوم ببینید. همه اطلاعات مربوط به این سه گوشی روز ۱۰ خرداد ماه منتشر خواهد شد؛ روزی که طبق وعده ایسوس، به دلیل ظهور زنوولوشن (Zenovolution)، شاهد تبدیل تکامل به انقلاب خواهیم بود.

طبق گفته مدیرعامل شرکت ایسوس، این سه گوشی هوشمند طی خرداد ماه در فروشگاه‌ها عرضه خواهند شد و این شرکت امیدوار است زِن‌فون مکس پرفروش‌ترین گوشی این گروه سه عضوی باشد. این شرکت اعلام کرده دو سوم گوشی‌های ساخته شده، از مدل زِن‌فون مکس هستند. این در حالی است که گوشی‌های زن‌فون ۳ و زن‌فون ۳ دلوکس تنها یک سوم از این کالاها را تشکیل می‌دهند. ۹۰ درصد از دستگاه‌های زن‌فون ۳ از تراشه‌های کوآلکام و ۱۰ درصد آن‌ها از تراشه‌های مدیاتک بهره خواهند برد. بدین طریق برای نخستین بار در تاریخ خط تولید زن‌فون هیچ تراشه‌ای از شرکت اینتل به کار گرفته نخواهد شد.

منبع :مجله اینترنتی فوت و فن

پاسخ دهید