انتشار تصاویری از آیفون 7 پلاس با دوربین دوگانه

0

انتشار تصاویری از آیفون 7 پلاس با دوربین دوگانه

آنچه درباره اپل به وضوح به چشم می خورد، تعداد بسیار بیشتر خبرهای مربوط به آیفون 7 نسبت به آیفون 7 پلاس است. این اتفاق می تواند دلایل مختلفی از جمله شباهت بسیار زیاد بین این دو دستگاه و یا سورپرایزهای بزرگ اپل برای کاربران در مدل پلاس داشته باشد که البته مورد دوم بسیار محتمل تر است. پس از منتشر شدن تصاویر مربوط به آیفون 7 حالا وب سایت Phone Arena تصاویری از مدل 7 پلاس نیز به دست آورده است.

همان طور که مشاهده می کنید 4 رنگ گوناگون برای مدل پلاس در نظر گرفته شده و باز هم شاهد عدم حضور رنگ های آبی و مشکی در آنها هستیم. این اتفاق می تواند پایانی بر شایعات درباره عرضه رنگ های جدید آیفون باشد، البته در صورتی که اپل آنها را به عنوان سورپرایز روز مراسم اصلی در نظر نگرفته باشد. همچنین آنچه در نگاه اول به چشم می خورد، طراحی مشابه نسل قبلی و یک تفاوت بسیار بزرگ نسبت به آن است که همان ماژول دوگانه دوربین می باشد. در هفته های اخیر گزارشات و تصاویر متعددی درباره دوگانه بودن لنز دوربین آیفون 7 پلاس منتشر شده بود و این تصویر نیز می تواند تائیدی دیگر بر این ادعا باشد. البته آنچه علامت سوالی بزرگ در ذهن بینندگان ایجاد می کند، عدم وجود لوگوی اپل در پشت دستگاه است که تائید صحت آن را کمی با مشکل مواجه می کند. اما در هر صورت آیفون 7 پلاس احتمالا با ظاهری کاملا شبیه به آنچه در این تصاویر می بینیم در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت. نظر شما درباره طراحی جدید آیفون چیست؟

برای اطلاع از جدیدترین اخبار دنیای دیجیتال، قیمت انواع قطعات سخت افزاری و تجهیزات الکترونیکی، آگاهی از اخبار مرتبط با تکنولوژی از جمله نوسان قیمت ارز، تصاویر، ویدئوها و مطالب آموزشی اختصاصی به کانال تلگرام وب سایت سخت افزار بپیوندید: telegram.me/sakhtafzarmag

وب سایت سخت افزار

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید