انتشار تصاویری از منوی تنظیمات اندروید N

0

انتشار تصاویری از منوی تنظیمات اندروید N

در روزهای گذشته شاهد انتشار تصاویری از نسخه ی N سیستم عامل اندروید از سوی وب سایت Android Police بوده ایم. اکنون تصاویر دیگری نیز از همین منبع منتشر شده است که منوی تنظیمات نسخه ی جدید اندروید موسوم به N را به نمایش میگذارد.

یکی از تغییراتی که با توجه به اسکرین شات های منتشر شده در نسخه ی جدید اندروید میتوان پی برد این است که اطلاعاتی در مورد منویی که شما روی آن لمس میکنید در زیر آن درج شده است. به طور مثال اگر به گزینه ی تنظیمات صفحه نمایش توجه کنید زیر آن به شما اطلاع داده است که تنظیم کننده ی اتوماتیک نور صفحه روشن است. یا همچنین در گزینه ی تبادل دیتا را که نگاه کنید میزان مصرف شما را بدون آنکه نیازی به وارد شدن به این گزینه باشد به شما نشان میدهد. منوی همبرگری نیز قابل مشاهده است و برای استفاده از این ویژگی شما باید حداقل وارد یکی از گزینه های تنظیمات شده باشید تا بتوانید بین طبقه بندی های دیگر سوئیچ کنید و وارد گزینه ی دیگری شوید. قسمت اعلانات و صدا در اندروید N از هم جدا شده اند و منوی ویژگی Do Not Disturb نیز در بالای منو قابل مشاهده است که به نظر میرسد با حرکت انگشت به سمت پائین بر روی این گزینه میتوان تغییرات دلخواه در آن را اعمال کرد. همچنین همان طور که احتمالا متوجه شده اید خطوط بین گزینه ها در این نسخه حذف شده اند و در عوض هر طبقه بندی توسط یک خط از هم جدا شده اند.

اندروید N احتمالا در کنفرانس گوگل در تاریخ 18 تا 20 ماه می برگزار میشود رسما معرفی خواهد شد . در ادامه میتوانید تصاویر اندروید N را مشاهده کنید.

نظر شما درباره ی تغییراتی که تا اینجای کار از نسخه ی جدید اندروید دیده اید چیست؟

 

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید