انتشار تصاویری از یک کیس دیگر برای آی‌پد Air 3 که وجود 4 بلندگو و اسمارت‌ کانکتور را تایید می‌کند

0

ipad air 3-2

در حال حاضر چیزهای جالبی در مورد آی‌پد بعدی که ابعادی 9.7 اینچی خواهد داشت، می‌دانیم؛ برخی شایعات می‌گویند اپل این تبلت را در کنفرانس 18 مارس و به همراه آی‌فون 5Se رونمایی می‌کند. در حالی که انتظار می‌رفت اسم این محصول آی‌پد Air 3 باشد اما برخی شایعات می‌گویند این تبلت در ادامه سری آی‌پد پرو خواهد بود و احتمالا نامی مثل آی‌پد پرو مینی خواهد داشت.

ipad air 3-3

دلیل این تغییر نام را می‌توان در امکاناتی دانست که تاکنون در رابطه با آی‌پد بعدی منتشر شده است که از جمله آن‌ها می‌توان به چهار بلندگو در اطراف تبلت و سوکت اسمارت‌ کانکتور که برای اتصال کی‌بورد استفاده می‌شود، اشاره کرد. در واقع وجود این ویژگی‌ها آی‌پد بعدی را تبدیل به یک نسخه کوچک از آی‌پد پرو 12.9 اینچی کرده است.

به‌تازگی تصاویری از کیس محافظ آی‌پد Air 3  یا آی‌پد پرو مینی منتشر شده است که وجود 4 بلندگو و سوکت اسمارت‌ کانکتور را تایید می‌کند، مطمئنا این خبر خوبی برای دارندگان آی‌پد Air 2 است زیرا می‌توانند مدت بیش‌تری از تبلت‌شان لذت ببرند اما باید قید قابلیت‌هایی هم‌چون اتصال اسمارت‌کی‌بورد و هم‌چنین صدای قدرتمند منتشر شده از 4 بلندگو را بزنند.

ipad-air3

البته این تبلت یک ویژگی دارد که آن را برتر از آی‌پد پرو و یا آی‌پد Air می‌کند، و آن چیزی نیست جز چهار گیگابایت رم! هرچند هنوز وجود این مقدار رم تایید نشده است اما تاکنون شایعات زیادی این موضوع را مطرح کرده‌اند. به هر حال بهتر است تا 18 مارس و برگزاری کنفرانس اپل صبر کنیم.

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید