انتشار تصاویر جاسوسی کیا سول ۲۰۱۷

0

کیا موتورز در حال انجام تست‌های آب و هوای گرم بر روی مدل ۲۰۱۷ کیا سول بوده و این اتفاق فرصت خوبی را به جاسوسان خودرویی داده تا تصاویری از این خودرو را شکار کنند.

kia-soul-refresh-spy-shots2

نوع استتار کیا سول نشان می‌دهد که این کمپانی تغییرات زیادی بر روی این خودرو اعمال کرده و ما باید منتظر یک خودروی زیبا و عالی باشیم. آنچه از تصاویر در می‌یابیم، وجود چراغ‌هایی به همراه پروژکتورهای تکی، اگزوز دوگانه، تغییر کامل نمای پشتی و یک سیستم جدید سرگرمی است.

kia-soul-refresh-spy-shots

kia-soul-refresh-spy-shots7

احتمال عرضه نسخه توربو شارژ مدل ۲۰۱۷ کیا سول احساس شده و احتمالا از یک موتور ۱.۶ لیتری ۴ سیلندری توربو شارژ بهره می‌برد. این موتور توسط مهندسان هیوندایی و کیا طراحی و توسعه یافته و قدرتی معادل ۲۰۱ اسب‌بخار و ۱۹۵ پوند فوت گشتاور دارد؛ ضمن اینکه نسخه فعلی کیا سول مجهز به یک موتور ۲ لیتری با قدرت ۱۶۴ اسب‌بخار است. نسخه ۲۰۱۷ کیا سول با توجه به تست‌های مربوط به گیربکس اتوماتیک؛ احتمالا مجهز به یک گیربکس شش سرعته خواهد بود.

kia-soul-refresh-spy-shots77

kia-soul-refresh-spy-shots777

علاقه‌مندان به این خودرو خیلی زودتر از آنچه تصور می‌کنند، می‌توانند نسخه ۲۰۱۷ کیا سول را ببینند؛ زیرا یک برند آمریکایی ادعا دارد که تا پایان سال جاری میلادی، مدل ۲۰۱۷ کیا سول رونمایی شده و در سال ۲۰۱۷ شاهد عرضه و فروش آن بود.

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید