انتشار تصاویر رندر شده از نسخه ی مشکی رنگ آیفون 7

0

انتشار تصاویر رندر شده از نسخه ی مشکی رنگ آیفون 7

در میان اخبار متعدد در مورد مشخصات فنی و طراحی آیفون 7، گزارشاتی در مورد رنگ های مختلف این گوشی هوشمند نیز به گوشی میرسد. به نظر میرسد اپل قصد دارد در نسل جدید از رنگ های جدیدی در آیفون های خود استفاده کند. در حالی که در سالیان قبل رنگ مشکی یکی از جذاب ترین رنگ های آیفون های اپل بود، کوپرتینویی ها به نوعی رنگ خاکستری را جایگزین این رنگ کردند و اکنون به نظر میرسد رنگ مشکی دوباره به آیفون های اپل باز خواهد گشت. همچنین شایعات قبلی نیز حاکی از این داشت که رنگ آبی نیز جزئی از آیفون های جدید خواهد بود. در ادامه میتوانید تصاویر رندر شده ی زیبایی از نسخه ی مشکی رنگ اپل آیفون 7 را مشاهده کنید.

 

طبق گزارشی که روز گذشته منتشر شد، آیفون جدید اپل موسوم به آیفون 7 از رنگ جدیدی به نام Style Black یا Space Black برخوردار خواهد بود. این در حالیست که اپل از زمان آیفون 5 دیگر از رنگ مشکی استفاده نکرد و رنگ خاکستری یا همان Space Grey را جایگزین این رنگ کرد. در حالی که مطمئنا رنگ مشکی در نسل های پیشین گوشی های اپل، یکی از جذاب ترین نسخه های این گوشی بود که با پشت شیشه ای آیفون های آن زمان ظاهر بسیار جذابی داشت.

پس از انتشار این شایعات، فورا برخی از هنرمندان دست به کار شدند و اقدام به طراحی تصاویری از نسخه ی مشکی رنگ آیفون 7 اپل شده اند. طراحی های انجام شده بسیار دقیقه به نظر میرسد و با تمام چیزهایی که تاکنون درباره ی آیفون 7 شنیده ایم مطابقت دارد. آقای Shai Mizrachi اقدام به انتشار برخی از این تصاویر بر روی صفحه ی شخصی توئیتر خودش کرده است و گفته است که طراحی های صورت گرفته تا حد امکان به آیفون 7 واقعی شباهت دارد و با رنگ مشکی این گوشی، باز طراحی شده است. هنرمندی دیگر با نام کاربری AppleiDesigner در صفحه ی اینستاگرام خود تخیل بیشتری به کار برده است و تصاویری از آیفون 8 که در سال 2017 رونمایی خواهد شد را منتشر کرده است. آیفون 8 در این تصاویر از طراحی تمامی مشکی رنگ برخوردار است و پشت گوشی با شیشه پوشیده شده است. با اینکه تمامی تصاویری که میبینید براساس قوه ی تخیل کاربران خلاق است و اپل این تصاویر را تائید نکرده است، اما دقت طراحان ستودنی است. طراحی کلی این تصاویر مشابه آیفون 6اس است که بیشتر پیش بینی ها نیز حکایت از همین مسئله دارند. بزرگ شدن لنز دوربین کاملا قابل مشاهده است که این مورد نیز اخیرا تا حدودی تائید شده به نظر میرسد. دست کم در این تصاویر نسخه ی مشکی رنگ آیفون 8 بسیار جذاب به نظر میرسد و شیشه ی براق پشت این گوشی طراحی زیبایی دارد. اما آیفون 7 مشکی رنگ همچنان از بدنه ی فلزی برخوردار است که طبیعتا خبری از براق بودن جنس بدنه نیست. نظر شما در مورد تصاویر رندر شده ی آیفون 7 و آیفون 8 چیست؟

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید