انتشار تصویری از دو تلفن هوشمند اندرویدی بلک‌بری

0

تصویر دو تلفن هوشمند اندرویدی که به زودی توسط کمپانی بلک‌بری معرفی خواهند شد، امروز به بیرون درز پیدا کرد. کد شناسایی تلفن‌های هوشمند اشاره شده، Hamburg و Rome است که به صورت محترمانه و بر طبق سنت‌های شرکت کانادایی بلک‌بری، بر اساس نام شهرها کدگذاری شده‌اند.

کد Hamburg دارای کیبورد فیزیکی نبوده و یا مانند Priv که آخرین تلفن هوشمند بلک‌‌بری است به صورت اسلایدی خواهد بود. تصاویر منتشر شده، متأسفانه دارای نکته شایان توجهی نیست. تنها نمای جلویی و همچنین ابعاد دیوایس‌ها را نشان می‌دهد.

gsmarena_001

همانطور که در تصویر بالا مشاهده می‌کنید، ابعاد این تلفن هوشمند ۱۴۶ در ۷۸ میلیمتر است. در تصویر زیر، لوگوی جدید بلک‌بری را از نمای نزدیک شاهد هستید. مدل Hamburg ظاهرا از جنس فلز خواهد بود و از اسپیکری در قسمت جلوی بدنه و زیر صفحه نمایش بهره می‌برد. همچنین دکمه پاور دستگاه در سمت چپ و سایر دکمه‌های فیزیکی در قسمت راست دیوایس به چشم می‌خورند.

gsmarena_002

تلفن هوشمند اندرویدی بلک‌بری با کد Hamburg به احتمال زیاد در نیمه دوم سال ۲۰۱۶ با قیمتی حدودا ۴۰۰ دلاری عرضه خواهد شد که از این مشخصات، می‌توان فهمید که یک دیوایس میان‌رده خواهد بود.

مدل بعدی، با کد Rome مشخص شده و دارای کیبورد فیزیکی است. این قطعه سخت‌افزاری در زیر صفحه نمایش قرار گرفته و به صورت اسلایدی نیست و می‌توان گفت که شبیه به تلفن هوشمند Passport است. در بالای صفحه نمایش نیز مانند مدل Hamburg لوگوی شرکت‌ بلک‌بری به چشم می‌خورد.

gsmarena_003

متأسفانه هیچ‌گونه مشخصات سخت‌افزاری دیگری از این دو تلفن هوشمند در حال حاضر در دسترس نیست و برای مدل Rome نیز تاریخ عرضه و حتی محدوده قیمتی نیز تعریف نشده است. لذا باید منتظر اخبار و تصاویر بعدی باشیم.

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید