انتشار تیزر تبلیغاتی LG V20 با تمرکز بر روی قابلیت های صدا

0

انتشار تیزر تبلیغاتی LG V20 با تمرکز بر روی قابلیت های صدا

شاید یکی از بخش هایی که در گوشی های هوشمند، پس از عمر باتری، پیشرفت قابل توجهی نداشته است و همواره در سطحی متوسط قرار گرفته است، بخش صدای این گجت های قابل حمل بوده است. خروجی صدای کاملا متوسط که معمولا با هدفون های بسیار قوی نیز چندان عاشقان موسیقی را راضی نگه نمیدارد. در این میان اچ تی سی شاید بتوان گفت بهتر از دیگر سازندگان عمل کرد و اسپیکر های BoomSound و هدفون های بیتس گوشی های این کمپانی تایوانی سطحی جدید از صدا را در گوشی های هوشمند به وجود آوردند. حال به نظر میرسد ال جی نیز در پرچمدار جدید خود اقدامات مثبتی در این بخش صورت داده است و باید انتظار صدای بسیار خوبی را از LG V20 داشته باشیم. همراه ما باشید.

در اوایل همین ماه بود که ال جی اعلام کرد که گوشی پرچمدار LG V20 اولین گوشی هوشمندی خواهد بود که به یک DAC چهارگانه با فناوری ESS مجهز خواهد بود. احتمالا هنوز هم تعریف DAC برای برخی مبهم است. DAC یک پردازنده ی الکترونیکی داخلی صدا است که اطلاعات دیجیتال یک صدا را دریافت میکند و پیش از ارسال به هدفون ها یا تقویت کننده ها آن را به صدای آنالوگ تبدیل میکند. به طور ساده هر چقدر DAC دستگاه پخش کننده ی شما کیفیت بالاتری داشته باشد، صدای خروجی هدفون شما بلند تر و البته با کیفیت تر خواهد بود. از این موضوع که بگذریم، تراشه ی DAC که احتمالا در LG V20 استفاده خواهد شد مدل ES9218 است که از کانال صدای استریو 32 بیتی برخوردار است و از PCM 384 کیلو هرتز و کنترل صدای آنالوگ DSD512 پشتیبانی میکند و همچنین دارای یک تقویت کننده ی داخلی است. ال جی قول بهترین صدای خروجی در بین گوشی های این رده را در LG V20 به کاربران داده است. در تیزر تبلیغاتی منتشر شده از سوی ال جی شاهد عبارت های دیگری مانند ” بشنو، ببین و بیشتر … ” هستیم هر چند ممکن است منظور ال جی از این عبارت ها چیز دیگری باشد که ما از آن بی خبر هستیم.

همچنین ال جی طی رویدادی در کره اعلام کرده است که LG V20 بهترین تجربه ی صدا و پخش فیلم را برای کاربران به ارمغان خواهد آورد . از دیگر مشخصات احتمالا پرچمدار ال جی با توجه به تصاویر رندر شده ی فاش شده از این مدل، باید انتظار ماژول دوربین دوگانه در این گوشی هوشمند را داشت که احتمالا کیفیتی معادل جی 5  داشته باشد که البته با ویژگی های جدید و پیشرفت های اندکی همراه خواهد بود. چند هفته بیشتر تا زمان رونمایی LG V20 باقی نمانده است و در 7 سپتامبر ال چی پرچمدار خود را در پایتخت کره ی جنوبی و 6 سپتامبر در سان فرانسیسکو کشور امریکا رونمایی خواهد کرد. در حالی که هر نسل از پرچمداران ال جی با نوآوری خاصی همراه بوده است، شاید نوآوری جدید کمپانی همین بخش صدای LG V20 باشد. ال جی امیدوار است تا با فروش خوب V20 شکست جی 5 را جبران کند.  

             

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید