انتشار دو تصویر دیگر از گوشی پرچمدار HTC 10

0

انتشار دو تصویر دیگر از گوشی پرچمدار HTC 10

در هفته های اخیر شاهد خبر های زیادی از پرچمدار معرفی نشده ی HTC بوده ایم و این طور که به نظر میرسد شایعات و تصاویر درز شده از این گوشی تمامی ندارند. تصاویر رندر شده ی زیادی از HTC 10 تا کنون منتشر شده است و مشخصات فنی احتمالی این گوشی نیز تا حدودی فاش شده است. روز گذشته دو تصویر واقعی دیگر از این گوشی به بیرون درز کرده است که احتمالا همان پرچمدار اچ تی سی است.

 

روز گذشته این تصاویر توسط فردی با نام کاربری tanalibera در توئیتر منتشر شده است. تصاویر منتشر شده با کیفیت قابل قبولی هستند و از پشت و جلوی گوشی تصویر برداری شده است که جزئیات خوبی را به ما نشان میدهد. این تصاویر احتمالا در خط تولید و تست این گوشی ثبت شده اند و با تصاویر رندر شده ای که پیش از این منتشر شده بود تفاوت نسبتا زیادی دارد.

از عکس سمت چپ یعنی قسمت پشت گوشی شروع میکنیم که به نظر میرسد اچ تی سی در طراحی این قسمت نیم نگاهی به پرچمدار نسل های پیشین One M7 داشته است و شکل و شمایل دوربین شبیه به این پرچمدار قدیمی است. فلش نسبتا بزرگی در سمت راست سنسور دوربین به خوبی جای گرفته است .با توجه به شایعات از پیش منتشر شده، این پرچمدار به سنسور دوربین 12 مگاپیکسلی به همراه فوکوس خودکار لیزری مجهز شده است و از دوربین جلویی 5 اولترا پیکسلی برخوردار است. تا جایی که در این تصاویر میبینیم اچ تی سی فاصله ی زیادی از طراحی پرچمداران پیشین سری M نگرفته است ، هر چند این طور که به نظر میرسد حواشی این گوشی به طول قابل ملاحظه ای پخ شده اند.

اما نگاهی به عکس سمت راست و نمای جلوی این گوشی بیاندازیم. در این نما هیچ چیز قابل توجه و شگفت آوری دیده نمیشود. در واقع یکی صفحه نمایش نسبتا بزرگ احتمالا 5.2 اینچی با پنل AMOLED مشاهده میشود به همراه خروجی صدای تماس گیرنده و در کنار آن یک سنسور دوربین بزرگ قرار دارد. در پائین صفحه نمایش نیز دکمه ی فیزیکی هوم وجود دارد که خیلی هم بی شباهت به دکمه ی هوم گوشی های سامسونگ نیست. همچنین دکمه ی لمسی خازنی بازگشت و برنامه های اخیر نیز در دو طرف دکمه ی هوم قرار گرفته اند. دلیل اچ تی سی را برای استفاده ی مجدد از دکمه ی لمسی خازنی را اصلا درک نمیکنیم اما احتمالا این تصمیم به مزاج طرفداران اچ تی سی خیلی خوش نخواهد آمد.

تصاویر واضحی را از پرچمدار اچ تی سی مشاهده کردید. نظرتان درباره ی HTC 10 چیست؟ البته باید ذکر کنم احتمال اینکه این تصویر دقیقا تصویر نسخه ی نهایی پرچمدار اچ تی سی باشد بسیار کم است اما احتمال شباهت آن ها زیاد است.

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید