انتشار مشخصات فنی و تصویر پرچمدار بعدی کمپانی سونی

0

انتشار مشخصات فنی و تصویر پرچمدار بعدی کمپانی سونی

در حال حاضر گوشی هوشمند Xperia X Performance جدیدترین پرچمدار سونی محسوب میشود که این گوشی در فوریه ی سال جاری معرفی شد. همان طور که میدانید سونی خانواده ی سری Z گوشی های خود را باز نشسته کرد و با تغییر نام به سری X، نوید تغییراتی اصولی در گوشی های هوشمند خود را به کاربران داد. در واقع سونی اعلام کرد که قصد دارد تا گوشی های سری X را با تجربیات و نوآوری های سری Z همراه کند تا شاهد گوشی های تکامل یافته ای از سوی این کمپانی ژاپنی باشیم. اکنون در حالی که مدت زیادی از عرضه ی جدیدترین پرچمدار سونی نگذشته است، گزارشاتی در مورد پرچمدار دیگری از این کمپانی به گوش میرسد. هراه ما باشید.

 

هفته ی گذشته وب سایت جی اس ام آرنا تصاویری انحصاری را از Xperia جدید سونی منتشر کرد که یک گوشی تمام فلزی در تصاویر دیده میشد. این گوشی که با اسم رمز F8331 معرفی شده بود، دارای طراحی سنتی کمپانی سونی بود و تغییراتی جزئی در طراحی این گوشی دیده میشد. به طور مثال از یکی از این تغییرات میتوان به پوشش تمام شیشه ای منحنی شکل جلوی گوشی اشاره کرد و در پشت دستگاه که شاهد فرم جدیدی از فلاش LED دوگانه هستیم و البته مات بودن جنس پنل پشتی این دستگاه نیز واضح است. در قسمت پائین دستگاه نیز خطوطی دیده میشد که قابل مشاهده است و احتمالا مربوط به خطوط دریافت آنتن است. دیگر شایعه ی جالبی که از این پرچمدار منتشر شده، توانایی ضبط فیلم با کیفیت 4K در هر دو دوربین اصلی و ثانویه است که در این صورت تعریفی جدید از مکالمات تصویری با رزولوشن بالا ایجاد میشود. امروز نیز دو تصویر جدید از پرچمدار بعدی سونی منتشر شده که پنل پشت و جلویی دستگاه را به تصویر میکشد. در دو تصویر جدید نکته ی جدیدی از این گوشی آشکار نشده است اما به نظر میرسد سونی قصد دارد پرچمدار مهمی را به زودی و احتمالا در نمایشگاه IFA 2016، بزرگترین نمایشگاه فناوری اروپا که در ماه سپتامبر برگزار میشود، رونمایی کند.

به طور کلی کمپانی سونی بر خلاف دیگر زمینه های فعالیتی خود، در دنیای گوشی های هوشمند موفق عمل نکرده است اما با تلاش مستمر خود نشان داده است که به این زودی قصد دست کشیدن از رقابت را ندارد و این را میتوان از تولید گوشی های جدید کمپانی درک کرد. در هر صورت کمپانی در حال حاضر وضعیت خوبی در بین سازندگان برتر گوشی های هوشمند ندارد و باید صبر کرد و دید استراتژی سونی برای مقابله با این چالش ها چه خواهد بود. نظر شما در این خصوص چیست؟

برای اطلاع از جدیدترین اخبار دنیای دیجیتال، قیمت انواع قطعات سخت افزاری و تجهیزات الکترونیکی، آگاهی از اخبار مرتبط با تکنولوژی از جمله نوسان قیمت ارز، تصاویر، ویدئوها و مطالب آموزشی اختصاصی به کانال تلگرام وب سایت سخت افزار بپیوندید: telegram.me/sakhtafzarmag

وب سایت سخت افزار

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید