انتشار مشخصات فنی و قیمت مدل ۲۰۱۷ نیسان ماکسیما

0

گیگر :

قیمت مدل ۲۰۱۷ سدان نیسان ماکسیما از ۳۳۳۹۵ دلار شروع می شود که نسبت به مدل سال گذشته ۵۰ دلار گران‌تر شده است.

یک سری تغییرات در تجهیزات مدل ۲۰۱۷ نیسان ماکسیما صورت گرفته؛ اما قیمت آن در هر ۵ تیپ موجود تنها ۵۰ دلار افزایش داشته است.

مهم ترین تغییر مدل ۲۰۱۷ ماکسیما، به‌کارگیری اتصال اپل کارپلی به عنوان استاندارد برای صفحه‌نمایش لمسی و ۸ اینچی این اتومبیل است. همچنین دو بسته اختیاری برای آراستن این اتومبیل ارائه شده که به همراه بسته میدنایت ادیشن ۱۱۹۵ دلاری که در ماه فوریه معرفی شد، قابل دسترس هستند. بسته مدالیون که ۱۳۴۵ دلار قیمت دارد تنها بر روی ماکسیما پلاتینیوم سوار می‌شود. این بسته از یک اسپویلر، چرخ های ۱۸ اینچی، صفحه‌های نورانی زیر در، نورپردازی داخلی و چراغ‌های مختص دست‌انداز در بیرون اتومبیل بهره می‌برد. بسته دینامیک ویژگی‌های مشابهی را به تیپ ماکسیما اس‌وی اضافه می‌کند و ۹۹۰ دلار قیمت دارد. این بسته از یک اسپویلر، چرخ‌های ۱۸ اینچی، صفحه‌های نورانی زیر در و نواره‌های کناری جدید برخوردار است.

تغییر مهم دیگری در مدل ۲۰۱۷ نیسان ماکسیما صورت نگرفته و این اتومبیل همچنان از یک موتور ۳.۵ لیتری V6 با توانی معادل ۳۰۰ اسب بخار بهره می‌برد. این اتومبیل یک جعبه دنده متغیر پیوسته دارد که قدرت را به چرخ‌های جلو انتقال می‌دهد. این اتومبیل قرار است از روز ۲۱ خرداد ماه در بازار عرضه شود.
منبع :مجله اینترنتی فوت و فن

پاسخ دهید