انتقاد از دژاگه در روزی که فیفا او را بهترین بازیکن تمام مسابقات دانست!

0

ورزش > فوتبال ملی – سایت فیفا از اشکان دژاگه به عنوان بهترین بازیکن مسابقات روز گذشته انتخابی جام جهانی نام برد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ تیم ملی فوتبال ایران با نتیجه سه بر یك تركمنستان را شكست داد كه گل آخر شاگردان كروش را اشكان دژاگه از روی نقطه پنالتی به ثمر رساند. این اولین گل اشكان دژاگه در شرایطی بود كه كاپیتانی تیم را هم برعهده داشت. اشكان دژاگه كه از زمان حضورش در تیم ملی ایران معمولا جزو یاران كلیدی تیم ملی بوده، در مسابقه با تركمنستان هم عملكرد خوبی داشت.
او حتی توسط سایت فیفا هم به عنوان بهترین بازیكن تمام مسابقات دیروز معرفی شده است. سایت فیفا در گزارش بازی های انتخابی جام جهانی دیروز، اشکان را بهترین بازیکن در کل بازی ها دانست و از عملكرد او تمجید كرد. حالا جالب است كه در چنین روزی، بیژن ذوالفقارنسب كارشناس فوتبال ایران گفته كه دژاگه دیگر خوب بازی نمی كند! این البته اولین بار نیست كه تحلیل های فوتبالی بیژن ذوالفقارنسب اشتباه از آب درمی‌آید. او زمانی هم از برانكو و تیمش انتقاد كرد كه پرسپولیس در همان مسابقه حریف را برد.
جالب اینجاست كه انتقاد از اشكان دژاگه در شرایطی اتفاق افتاد كه این بازیكن همواره جزو تاثیرگذارترین بازیكنان ایران است و اگر گل هم نزند، با سبك فوتبالش كمك بزرگی به تیم كروش می كند و تاثیری غیر قابل چشم پوشی در زمین دارد.
43 43

[ad_2]

لینک مطلب

پاسخ دهید