انتقاد سید جلال از آنها که بعد از بازی عمان تیم ملی را کوبیدند/خبر دارید یک زمین تمرینی نداریم؟

0

ورزش > فوتبال ملی – تیم ملی ایران مقابل ژاپن مساوی کرد در حالی که خیلی ها پیش بینی می کردند کروش و شاگردانش به تیم ملی ژاپن ببازند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ ایران اما در نیمه اول هیچ موقعیتی به ژاپن نداد و گل زد. در نیمه دوم هم گل مساوی را خورد و حریف بازی بهتری ارایه داد. ایران با عملکردی که در بازی ژاپن داشت به نوعی بازی بد خود را مقابل عمان جبران کرد. پس از بازی با این تیم بود که دوباره منتقدان تیم ملی و کروش به صف شدند. این منتقدان به کروش تاختند و دوباره تاکید کردند او کاری برای تیم ملی نکرده است. سید جلال حسینی پس از بازی با ژاپن از این انتقادها به شدت گلایه دارد. او معتقد است رفتاری که با تیم ملی می شود جالب نیست. سید جلال یک پیغام برای این منتقدان دارد: «شما که اینقدر انتقاد می کنید، خبر دارید که تیم ملی یک زمین خوب تمرینی ندارد؟ ما یک زمین درست و حسابی نداریم که در آن تمرین کنیم. واقعا این چیزها را می بینید و انتقاد می کنید؟»
کاپیتان تیم ملی در بازی ژاپن یک سوال کلیدی هم دارد: «واقعا نمی فهمم چرا باید روی تیم ملی اینقدر فشار ایجاد شود؟» او دلیل واضحی ندارد اما توضیح می دهد: «من هم نمی دانم ولی انگار جوری است که وقتی یک بازی اینطوری می شود، علیه ما می شوند. من مخالف این رفتارها هستم. تیم ملی نیاز به حمایت دارد.»
سید جلال می گوید کسی در تیم ملی کم کاری نمی کند: «ما داریم همه تلاش مان را می کنیم. بچه ها همه توان شان را گذاشتند ولی یک وقت هایی بازی خوب از آب در نمی آید. قرار نیست ما همیشه خوب بازی کنیم، گاهی ممکن است بد بازی کنیم. این رفتارها درست نیست. چیزی که وجود دارد بچه ها در زمین با وجودشان بازی می کنند. درست نیست که با یک بازی بد، این انتقادها از تیم ملی صورت بگیرد.»

252 43

 

[ad_2]

لینک مطلب

پاسخ دهید