انتقاد نایب رئیس از دعواهای پوچ/اسلامیان:کجای دنیا دبیرکل و سرمربی همدیگر را به مناظره دعوت می کنند؟

0

ورزش > مدیریت ورزش – محمود اسلامیان نایب رئیس فدراسیون فوتبال می گوید تنها می تواند یک واکنش به دعوای کارلوس کروش و علیرضا اسدی داشته باشد؛ اینکه به مردم بگوید :«متاسفم»

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ محمود اسلامیان ، نایب رئیس فدراسیون فوتبال و از مدیران عالی اقتصادی کشور در گفت و گویی با خبرگزاری خبرآنلاین به دعواهای جدید در فدراسیون فوتبال واکنش نشان داد. او در این باره به خبرآنلاین می گوید:«راستش از صبح شوکه شدم. من تقریبا هیچ وقت 90 را نمی بینم چون از قدیم عادت داشتم که شب ها زود می خوابم. دیشب هم برنامه را ندیدم اما از صبح که درباره حرف های مطرح شده ، شنیده ام در شوک هستم . راستش را بخواهید تا به حال هیچ وقت نه در اقتصاد که در فوتبال هم نشنیده بودم که هیچ جای دنیا ،دبیرکل یک فدراسیون و سرمربی تیم ملی با هم وارد دعوا شوند و قرار مناظره در یک برنامه زنده تلویزیونی بگذارند.»
او در ادامه با انتقاد از این بحث های بیهوده از مردم برای چنین فضایی که کمکی به فوتبال نمی کند تلویحا عذر خواست؛« فکر می کنم این بحث ها به جای کمک به تیم ملی ، چوب لای چرخش گذاشتن است. فقط می توانم بگویم از این اتفاقات متاسفم. درباره ریز مسائلی که منجر به این اختلافات شده ، چیزی نمی دانم اما با این دعوا ها به جایی نمی رسیم. اگر کروش این حرف ها را زده حتما سندی دارد. به نظرم در این فوتبال هر کسی فقط کار خودش را انجام می دهد ، حرف خودش را می زند و اتحادی نیست. تا وقتی هم این طور باشد ، فوتبال ضربه می خورد. باید ببینیم ریشه این مشکلات کجاست.ولی همه این بحث ها و مشکلاتی که ایجاد شد ، بحث های درستی نیست و هیچ آورده ای هم برای فوتبال مان ندارد. ما رفتیم یکی از بهترین مربی های دنیا را آوردیم ، باید بگذاریم کارش را بکند تا از این پولی که می دهیم بهره ببریم. خب چرا انرژی مان را هدر می دهیم؟ این همه هزینه کرده ایم که به جام جهانی برویم. اگر قرار نیست به چنین نتیجه ای برسیم که بهتر است همین دعواها و جنجال های بیهوده را ادامه بدهیم و خوش باشیم!»

258 43

[ad_2]

لینک مطلب

پاسخ دهید