اندروید 7.1 نوگا در راه است

0

اندروید 7.1 نوگا در راه است

این روزها اکثر اخبار سیستم عامل گوشی های هوشمند در پیرامون جدیدترین نسخه ی اندرید گوگل میگردد که چند روز پیش اندروید 7.0 نوگا برای دستگاه های نکسوسی منتشر شد و مانند روال قبل دیگر سازندگان پس از اضافه کردن رابط کاربری و ویژگی های انحصاری خود به سیستم عامل، آن را به طور عمومی عرضه خواهند کرد. ضمن اینکه گوگل اعلام کرد که نسخه های دیگری از اندروید نوگا در آینده ی نزدیک عرضه خواهد شد و اکنون شاهد نشانه هایی از تائید این صحبت هستیم. همراه ما باشید.

این طور که به نظر میرسد گوگل در حال کار بر روی نسخه ی 7.1 اندروید است و این نسخه در کنسول توسعه دهندگان به عنوان یک گزینه قابل رویت است. این در حالیست که تاکنون نسخه ای بالاتر از 6.0.1 برای اندروید مارشملو منتشر نشده بود و در صورت وجود نسخه ی 7.1 باید منتظر یک بروزرسانی مهم و مفید برای اندروید باشیم که احتمالا ویژگی های بیشتری به این نسخه اضافه میکند. بنابراین اندروید 7.1 احتمالا در دسته ی بروزرسانی های اصلی قرار بگیرد و چیزی فراتر از یک بروزرسانی امنیتی ساده خواهد بود.

نسخه ی نهایی اندروید نوگا که چند روز پیش منتشر شد در واقع همان بیلد پیش نمایش توسعه دهندگان شماره ی 5 بود که کمی پایداری آن افزایش یافته است بنابراین احتمالا گوگل قصد دارد تا ارائه ی اندروید 7.1 به همراه ویژگی های جدید، کاربران را غافل گیر کند. یکی از چیزهایی که در این مورد میتوان حدس زد، احتمالا شامل API سطح 25 خواهد بود که این اواخر شایعه شده اما به تائید نهایی نرسیده است. در مورد تاریخ عرضه ی نسخه ی 7.1 هنوز نمیتوان پیش بینی دقیقی کرد و باید منتظر اخبار بیشتری در این مورد شد.   

برای اطلاع از جدیدترین اخبار دنیای دیجیتال، قیمت انواع قطعات سخت افزاری و تجهیزات الکترونیکی، آگاهی از اخبار مرتبط با تکنولوژی از جمله نوسان قیمت ارز، تصاویر، ویدئوها و مطالب آموزشی اختصاصی به کانال تلگرام وب سایت سخت افزار بپیوندید: telegram.me/sakhtafzarmag

وب سایت سخت افزار

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید