انسانیت ازنگاه پرویزپرستویی + عکس

0

گیگر:

پرویز پرستویی عکس زیر را در صفحه اینستاگرامش منتشر کرد.

به گزارش بولتن نیوز به نقل از افکارنیوز، انسان بودن ملیت و دین نمی شناسد .خانم دکتر تسویا کسی است که میزبان هرساله جانبازان شیمیایی ایران در هیروشیماست . 

داستان او با ما ایرانیان از آنجا آغاز می شود که حدود دوازده سال پیش او به همراه تعداد دیگری از صلح طلبان از شهر هیروشیما به ایران میایند تا به مردم و دولت کشورمان بگویند که بمب اتم چه عواقب شومی دارد و از ساختن این سلاح ویرانگر بپرهیزید که خوشبختانه بطرز معجزه اسایی به چند عاقل در ایران برخورد کرده که آنان را به شهر سردشت و دیدار با مردمان مجروح شیمیایی ان شهر میبرند این دیدار چنان تاثیری بر روح و جان آنان میگذارد که میگویند که بمب اصلی بر سر شما خورده و نه ما چون لااقل دنیا از بمباران شهر ما خبردار شده ولی حتی ما نیز از قضیه بکارگیری این سلاح ها برعلیه مردم کشورتان خبردار نشده ایم .


و این زن ،یعنی خانم دکتر تسویا هرساله جانبازان و هنرمندان ما را بخرج خودش به ژاپن دعوت میکند تا در سالگرد گردهمایی جهانی بمباران اتمی هیروشیما ، آنان ودردهای مردم ما را به چشم جهانیان بکشاند . و امسال سیزدهمین سالگرد همراهی او بود با مردم رنج کشیده ایران ، در جشنواره خودجوش فیلمهای ایرانی، با نام صلح و دوستی ، در شهر هیروشیما ، او و یارانش به تمام معنا فرشته هایی هستند در هیئت انسان که خدا دلیل خلقتش را آنان میداند ، براستی چند درصد ما سردشت و مردمانش و دردهای ناشی از بمباران شیمیایی اش را می شناسیم ؟ و اگر می شناسیم چگونه مرهم زخمهای آنان و یکصدهزار مجروح شیمیایی نفس بریده کشورمان شده ایم ؟با وجدان خود خلوت کنیم آیا در مقابل من و ما ، خانم تسویا براستی ابرفرشته نیست ؟ 


پس از نوشتن : زمان عکس گرفته شده دیروز ، در لحظه بدرقه صمیمانه گروه جانبازان شیمیایی هفتاد درصد و هنرمندان ایرانی درمحل ایستگاه قطار هیروشیما به توکیو


 

اینستاگردی

[ad_2]

لینک مطلب

پاسخ دهید