انصاری فرد: اینقدر انرژی داشتم که می توانستم یک 90 دقیقه دیگر بازی کنم

0

ورزش > فوتبال ملی – انصاری فرد می گوید آن توپ را دادم مهدی گل کند؛ دیگر من و طارمی نداریم.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ کریم انصاری فرد مقابل گوام نمایش خوبی داشت. یک گل زد و یک پاس گل داد. او روی گل ششم می توانست خودش دروازه گوام را باز کند اما به طارمی پاس داد تا از خودگذشتگی کرده باشد. کریم ساعتی پس از بازی به سوالات خبرورزشی جواب داد.
آقای انصاری فرد تبریک. هم بازی خوبی انجام دادی و هم گل زدی.
ممنون از شما. باید از کروش تشکر کنم که دوباره به من اعتماد کرد. به من انرژی داد و توانستیم بازی خوبی انجام دهم. یک یک تشکر ویژه هم کنم از طرفدارانی که همیشه به من انگیزه داده اند. در بازی گوام همه تلاشم را کردم. کارلوس کروش هم بعد از بازی از عملکردم راضی بود. ولی می خواهم بازی های بهتری انجام دهم.
در مرحله دوم جام جهانی کار خیلی سخت تر می شود و رقبا هم قدرتمند تر.
دقیقا. ولی این را بگویم که همین مرحله از بازی ها هم آسان نیست. همه تیم ها پیشرفت کرده اند و همین گوام اولین باختش را در خانه جلوی ما داد. در آن مرحله ولی قطعا بازی ها سنگین تر می شود. من و همه بازیکنان خودمان را برای مرحله دوم به مراتب آماده تر می کنیم چون بازی های سنگینی در پیش داریم.
بعد از یک سفر طولانی، اختلاف ساعت، اختلاف دما و… تیم ملی خیلی سرحال بود.
باید از کادر فنی تشکر کنیم چون با برنامه ای که در نظر گرفتند ریکاوری خوبی داشتیم. بچه ها هم به خوبی استراحت کردند. همه دست به دست هم دادیم تا جواب کارشکنی ها را بدهیم. الان این تیم فقط حمایت می خواهد و حمایت. اکثر بازیکنان جوان هستند. امیدوارم در ایران همه دست به دست هم بدهند تا تیم ملی آرامش بیشتری داشته باشد.
خود تو خیلی انگیزه داشتی و انصافا جزو بهترین بازیکنان تیم بودی.
راستش خیلی انرژی داشتم. در این یونان تمام تمرکزم را روی تمرینات و بازی ها گذاشتم. دوست داشتم وقتی به تیم ملی کشورم می آیم بهترین بازی ها را انجام بدهم. اینقدر انرژی داشتم که می توانستم یک 90 دقیقه دیگر هم بازی کنم. فکر کنم بیشتر بچه ها اینطوری بودند. احساس می کنم یکجورهایی تازه متولد شده ام.
می توانستی مرد دو گله بازی باشی ولی طارمی را دو گله کردی. روی گل آخر می توانستی خودت بزنی.
در تیم ملی مهم نیست چه کسی گل می زند. هدف همه ما این است که تیم موفق باشد. ما شاید اندازه دیگر تیم ها امکانات نداشته باشیم ولی یک ویژگی داریم؛ تیم هستیم. روی گل ششم هم احساس کردم مهدی موقعیت صد در صدی دارد. به خاطر همین به او پاس دادم تا گل بزند. من و مهدی طارمی نداریم دیگر.
در خط حمله تیم ملی هم رقابت زیاد است.
اتفاقا من خیلی خوشحالم که این فضا وجود دارد. عاشق رقابت کردن و جنگیدن هستم. خوشحالم کنار این مهاجم های خوب قرار گرفته ام. این رقابت به تک تک ما کمک می کند که پیشرفت کنیم.
چه زمانی به یونان می رسی؟
من هم همراه تیم ملی به دبی می روم و از آنجا راهی آتن می شوم. یک روز و نیم در راه هستم. پنجشنبه ساعت 12 ظهر انشالله به آتن می رسم. شنبه هم بازی مهمی داریم.

256 43

[ad_2]

لینک مطلب

پاسخ دهید