انصراف بیش از ۱۲ هزار نفر از خرید تسلا مدل ۳!

0

کمپانی تسلا اعلام کرده که در حال حاضر، بیش از ۳۷۳ هزار سفارش برای تولید خودروی تسلا مدل ۳، به ثبت رسیده است. نمونه اولیه مدل ۳ رسما در تاریخ ۳۱ مارس سال جاری میلادی رونمایی شد و پس از آن صدها هزار نفر با پیش پرداخت ۱۰۰۰ دلار،  نسبت به خرید این خودرو اقدام کردند. تعداد کل سفارشات به ثبت رسیده برای خرید مدل ۳، بیش از ۴۰۰ هزار عدد بوده؛ که این تعداد با انصراف ۱۲.۲۰۰ هزار نفر، به ۳۷۳ هزار سفارش رسیده است.

tesla-model-3

با وجود لغو سفارشات تعدادی از مردم؛ هنوز هم تعداد سفارشات به ثبت رسیده برای خرید مدل ۳ قابل توجه است. این خودرو که هنوز نمونه نهایی آن آماده نشده و گفته می‌شود که تا پایان ژوئن، مدل نهایی آن تولید خواهد شد؛ زودتر از نیمه دوم سال ۲۰۱۷ عرضه نمی‌شود.

مدیر عامل تسلا، ایلان ماسک؛ امیدوار است که تعداد تولیدات خود را از ۱۰۰ هزار دستگاه به ۲۰۰ هزار دستگاه در سال ۲۰۱۷ برساند و درنهایت این کمپانی تا سال ۲۰۱۸، بیش از ۵۰۰ هزار خودرو تولید کند. حال بسیاری از مردم منتظر نشسته‌اند تا خودروی خود را تحویل بگیرند. این یعنی اگر شما امروز نسبت به خرید و سفارش مدل ۳ اقدام کنید؛ خودروی خود را شاید دو سال دیگر تحویل بگیرید!

تسلا برای سرعت بخشیدن به روند تولید خودروهایش؛ ۱.۴ میلیارد دلار سرمایه نیاز دارد تا به هدف تولید ۵۰۰ هزار دستگاه مدل ۳ در سال ۲۰۱۸ برسد.

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید