انفجار گلکسی نوت ۷ سامسونگ این بار در آمریکا

0

ظرف هفته‌های اخیر، گلکسی نوت ۷ سامسونگ به تیتر شماره یک رسانه‌های خبری تبدیل شده است. اما اشتباه نکنید! این امر به خاطر ویژگی‌های خوب این دیوایس نیست. بلکه یکی از بدترین ویژگی‌های نوت ۷ که ضررهای زیادی را به کمپانی سامسونگ وارد کرده، باعث این موضوع است.

همانطور که شما کاربران و خوانندگان عزیز در جریان هستید، شرکت سامسونگ بعد از تولید و معرفی نوت ۷ با مشکلات زیادی روبرو شده است واین موضوع به دلیل باطری نامناسبی است که بر روی این دیوایس قرار گرفته است. اواخر ماه آگوست، خبر انفجار اولین نوت ۷ سامسونگ در رسانه‌ها مطرح شد و به فاصله چند روز بعد، تعداد این اتفاق به مرور زیاد شد. امروز نیز یک نوت ۷ دیگر در کشور آمریکا دچار این حادثه شد که در تصویر زیر می‌توانید شاهد این موضوع باشید.

طبق گزارش Reddit، یکی از افراد ساکن در ایالت فلوریدای کشور آمریکا، زمانی که مشغول کار با نوت ۷ سامسونگ بود، دستگاه آتش گرفت و صدمات کمی به شخص کاربر وارد گردید. در تصاویر انفجارهای قبلی این دستگاه، مشاهده می‌کنیم که تمامی این موارد در یک قسمت مشخص دچار آتش گرفتگی شده‌اند. این بدین معنی است که دلیل این انفجارها و آتش گرفتگی‌ها در یک قسمت خاص خلاصه می‌شود. آن هم قطعه‌ای به نام باطری است. اما چیزی که همچنان مشخص نیست، دلیل این اتفاق است. یا باطری دستگاه دچار مشکل است و یا به علت پردازش اشتباه اطلاعات و فشار آمدن به پردازنده و در نتیجه تغییرات شیمیایی صورت گرفته بر روی آن، به باطری دستگاه فشار وارد شده و سبب آتش گرفتگی آن می‌شود.

باید بخوانید:  مشخصات گلکسی تب A نسخه 2016 منتشر شد

Samsung-Galaxy-Note-7-Burned

این اولین انفجاری است که برای نوت ۷ سامسونگ در کشور آمریکا رخ می‌دهد و امیدواریم که آخرین نیز باشد. کمپانی سامسونگ درخواست بازگشت حدود ۲.۵ میلیون گلکسی نوت ۷ را صادر کرده و در حال آماده‌سازی خود برای اجرای برنامه‌ای است تا طی آن، افرادی که نوت ۷ را خریداری کرده‌اند، به مکان‌هایی خاص مراجعه کرده و محصول جدیدی که فاقد هرگونه ایراد است را تحویل بگیرند.

اپراتور T-Mobile آمریکا همچنین به کاربران خود اجازه می‌دهد تا نوت ۷ خریداری شده را به این شرکت تحویل داده و هزینه خود را به صورت کامل پس بگیرند. پس پیشنهاد ما به کاربران آمریکایی که نوت ۷ سامسونگ را خریداری کرده‌اند این است که در این طرح‌ها شرکت کرده و دیوایس دیگری به جای آن تحویل گرفته یا درخواست بازگشت هزینه نمایند.

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید