اهدای کلیه به پدر بزرگترین آرزوی این دختر است+تصاویر

0

به گزارش گروه فضای مجازی خبرگزاری میزان به نقل از مهر، کیائو زین پدر این دختر یازده‌ساله است، مردی که این روزها نان‌آور یک  خانواده پرجمعیت است. طوری که از مادربزرگ ۸۲ ساله‌اش تا دختربچه ۴ ساله‌اش تحت سرپرستی او قرار دارند. این مرد که کارش تعمیر دوچرخه است، چندی قبل از شدت درد  در محل کارش از هوش رفت تا اینکه او را به بیمارستان فرستادند و به تشخیص پزشکان اعلام شد که کیائو به پیوند کلیه احتیاج دارد؛ اما مشکلات اقتصادی و نداشتن پول کافی کار را به‌جایی رسانده است که دختر خانواده حالا داوطلب اهدای کلیه به پدر شده است تا او را دوباره به زندگی بازگرداند.

با ضروری شدن پیوند کلیه برای کیائو او نه‌تنها توانایی سرکار رفتن ندارد بلکه از پس هزینه‌های درمانش نیز برنمی‌آید. حالا نوبت اعضای خانواده است که برای نجات سرپرست خانواده دست‌به‌کار بشوند؛ اما اهالی خانه کیائو با انجام آزمایش‌ها لازم متوجه این موضوع می‌شوند که آزمایش‌ها آنها تطابق لازم را برای اهدای کلیه به کیائو ندارند برای همین باید در انتظار جواب آزمایش دختر کوچک خانواده باشند. دختربچه‌ای که خودش می‌گوید تمام آرزویش این است که کلیه‌اش را به پدر هدیه کند چون به قول خودش خوشبختی را چیزی جز زنده نگه‌داشتن پدر نمی‌داند.

اهدای کلیه به پدر بزرگترین آرزوی این دختر است+تصاویر

خود کیائو می‌گوید که داوطلبآن‌همیشگی اهدای خون به بیماران نیازمند بوده است. او درباره چرایی این کارش این‌طور استدلال می‌کند: «من پول زیادی ندارم اما برای کمک به بیماران می‌توانم خون اهدا کنم و شاید از این راه بتوانم زندگی کسی را نجات بدهم.»

اهدای کلیه به پدر بزرگترین آرزوی این دختر است+تصاویر

این اتاق دختر ۱۱ ساله  کیائو است آن‌هم با دیواری پر از تقدیرنامه‌های علمی و درسی در مدرسه‌اش، پدرش می‌گوید او دختر مستقلی است که این روزها نه‌تنها به خانواده‌اش کمک می‌کند بلکه مسئولیت مراقبت از پدرش را نیز برعهده‌گرفته است.

اهدای کلیه به پدر بزرگترین آرزوی این دختر است+تصاویر

/انتهای پیام/

خبرگزاری میزان: انتشار مطالب و اخبار تحلیلی سایر رسانه های داخلی و خارجی لزوماً به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفاً جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه ای منتشر می شود.

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید