اهدا نشان «لژیون دونور» از سوی اولاند یه یک ضد انقلاب در پاریس در آستانه سفر حسن روحانی به فرانسه

0

در حالی‌که رییس جمهور ایران در آستاته سفر به فرانسه است، رییس جمهور این کشور در اقدامی قابل تامل به یک ضد انقلاب متواری شده در خارج از کشور نشان افتخار اهدا کرد.

به گزارش گروه فضای مجازی خبرگزاری میزان به نقل از خبرگزاری فارس، در حالی که کمتر از ۱۰ روز به سفر «حسن روحانی» رییس جمهور ایران به فرانسه مانده است، «فرانسوا اولاند» رییس جمهور این کشور در اقدامی عجیب نشان ملی افتخار فرانسه را به «عبدالکریم لاهیجی» از عناصر فعال در زمینه تبلیغات منفی علیه حقوق بشر ایران و مرتبط با گروهک‌های معاند با جمهوری اسلامی ایران اهدا کرد.

بر اساس این گزارش، این مراسم در وبگاه‌های فارسی زبان ضد انقلاب خارج کشور بازتاب داشته  و یک وبگاه‌های ضد انقلاب فعال در بسط  روابط آلوده جنسی  در این زمینه نوشت: فرانسوا اولاند در کاخ الیزه نشان ملی «لژیون دونور» یا نشان ملی افتخار فرانسه را به عبدالکریم لاهیجی، رییس فدراسیون بین‌المللی جامعه‌های حقوق بشر و برخی دیگر اعطا کرد.

اهدا نشان «لژیون دونور» از سوی اولاند یه یک ضد انقلاب در پاریس در آستانه سفر حسن روحانی به فرانسه

عکس مراسم مذکور- لاهیجی نفر اول ایستاده از چپ

این وبگاه ضد انقلاب مستقر در هلند در این زمینه نوشت: رییس جمهوری فرانسه با ستایش(!) از شجاعت مدافعان حقوق بشری که جان خود را به خطر می‌اندازند، فدراسیون بین‌المللی جامعه‌های حقوق بشر را نماینده آن‌ها دانست و گفت فرانسه باید در محافظت از مدافعان حقوق بشر در سطحی دیپلماتیک دخالت کند.

این وبگاه ضد انقلاب در خاتمه گزارش خود این مراسم و سفر ۱۶ نوامبر حسن روحانی به فرانسه و دیدارش با فرانسوا اولاند در الیزه را به بازداشت‌های اخیر عناصر اطلاعاتی دشمن در ایران ربط داد.

انتهای پیام/

خبرگزاری میزان:
انتشار مطالب و اخبار تحلیلی سایر رسانه‌های داخلی و خارجی لزوما به معنای
تایید محتوای آن نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای منتشر
می‌شود.

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید