اوباش تلگرامی پیام زندان دریافت کردند

0

گیگر:

پلیس هفت نفر از اوباش را که با نمایش تصاویر خشن در یک کانال تلگرامی اقدام به ایجاد رعب و وحشت می کردند دستگیر کرد.

به گزارش بولتن نیوز، پلیس در شهر نیشابور هفت نفر از اوباش را که با نمایش تصاویر خشن در یک کانال تلگرامی و همچنین اینستاگرام اقدام به ایجاد رعب و وحشت می کردند دستگیر کرد.

– مدیرعامل انجمن یوز ایرانی: تنها دو یوزپلنگ ماده در پایشهای اخیر ثبت شده در ایران وجود دارد که هر دو در مجاورت پرتلفات ترین جاده کشور زندگی می کنند. 


* پایگاه خبری صبح توس: 

– مدیرکل دفتر سیاسی و انتخابات استانداری خراسان رضوی: هفت اصولگرا، هفت اصلاح‎طلب و یک اعتدالی در ترکیب هیأت ‎رئیسه خانه احزاب این استان قرار گرفتند.

– نطقهای منافق پسند نایب رئیس مجلس

– هاجر چنارانی عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی: دری اصفهانی به قید وثیقه آزاد است/ جاسوس پرونده هسته ای نتوانست خللی به نظام وارد کند/ هواپیماهای روسی بطور کامل خاک ایران را ترک کرده اند

* کانال خبری پرستوها

– دبیر مرکز مطالعات جهادی بسیج سازندگی: امسال 120 هزار نفر در اردوهای سه تا 10 روزه شرکت می کنند و 780 هزار نفر در قالب اردوهای یک روزه خدمت رسانی خواهند داشت.

– مدیر دفتر هماهنگی امور اقتصادی و بین الملل استانداری خراسان رضوی: در قالب تسهیلات قرض الحسنه از ابتدای سال تاکنون 102 میلیارد تومان تسهیلات برای ازدواج پرداخت شده که برای افراد ثبت نام کرده از قبل و با مبلغ سه میلیون تومان بوده است.

14 پایگاه خبری مجوزدار خراسان رضوی در عرصه فضای مجازی فعالیت دارند.

[ad_2]

لینک مطلب

پاسخ دهید