اوباما عضو فیس بوک شد + عکس

0

خبرگزاری میزان – رئیس جمهور آمریکا در شبکه اجتماعی فیس‌بوک عضو شد.

به گزارش گروه فضای مجازی خبرگزاری میزان به نقل از ایسنا، فیس بوک پس از رسیدن به یک میلیارد کاربر روزانه در ماه سپتامبر، امروز یک کاربر بسیار مهم دیگر بدست آورد و آن فرد باراک اوباما، رئیس جمهور آمریکاست.
اوباما چهل و چهارمین رئیس جمهور آمریکا عضو شبکه اجتماعی فیس بوک شده و صفحه ایجاد شده مربوط به کمپین اوباما یا صفحه ای که توسط دفتر وی در کاخ سفید اداره شود نیست.

در این صفحه اوباما شخصا به طور مستقیم با مردم در ارتباط است و با آنها صحبت می‌کند.

اولین پست فیس بوکی اوباما یک ویدئو از وی در حیاط خانه‌اش است. در این ویدئو، وی درباره سنجابها، روباهی به نام لینکلن و انتشار آلاینده کربن صحبت می‌کند.

این اولین بار نیست که باراک اوباما در شبکه های اجتماعی حضور پیدا می‌کند. وی در ماه می نیز عضو شبکه توئیتر شده بود.

عکس پروفایل اوباما در فیس بوک همان عکس پروفایلش در توئیتر است. اما وی برای بنر پروفایلش در فیس بوک از یک عکس با عینک آفتابی در یک کشتی تفریحی استفاده کرده است.

کاخ سفید اعلام نکرده که آیا این صفحه جدید اوباما در فیس بوک پس از کنار رفتن وی از قدرت به رئیس جمهور بعدی آمریکا واگذار خواهد شد یا خیر ولی پروفایل اوباما در توئیتر ظاهرا این سرنوشت را خواهد داشت.

اوباما عضو فیس بوک شد

/انتهای پیام/
خبرگزاری میزان: انتشار مطالب و اخبار تحلیلی سایر رسانه‌های داخلی و خارجی لزوما به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای منتشر می‌شود.

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید