اوباما گوشی اش را عوض کرد + عکس

0

به گزارش گروه فضای مجازی خبرگزاری میزان به نقل از عصر خبر، «باراک اوباما» رئیس جمهور آمریکا توضیح داد زمانی که برای نخستین بار وارد کاخ سفید شد دستگاه‌های الکترونیکی منحصر به‌فردی را در اختیار گرفت که هرگز تجربه استفاده از آنها را نداشت.

اوباما گفت: «معاون‌های من اعلام کردند که: آقای رئیس جمهور برای شما خبر خوبی داریم و قرار است یک گوشی هوشمند جدید در اختیار بگیرید». او گفت همسر و دخترش هم‌اکنون از پیشرفته‌ترین گوشی‌های موجود در بازار استفاده می‌کند و بالاخره قرار است گوشی او هم به‌روز شود.

رئیس جمهور آمریکا در آخرین مصاحبه خود اعلام کرد که گوشی هوشمند خود را عوض کرده است و البته برند آن بلک‌بری نیست. ولی توضیح نداد که این گوشی هوشمند را چه شرکتی ساخته است.

مقامات ارشد کاخ سفید در این خصوص گفتند: «به دلایل امنیتی این یک گوشی بسیار ویژه است که البته طراحی زیبایی دارد. این گوشی دوربین دیجیتالی ندارد و به کمک آن نمی‌توان متن تایپ کرد. همچنین در این گوشی هوشمند نمی‌توان موسیقی پخش کرد».

همین مسئله باعث شد تا رئیس جمهور آمریکا گوشی هوشمند جدید خود را با یک گوشی هوشمند اسباب‌بازی که برای کودکان سه ساله ساخته می‌شود مقایسه کند.

/انتهای پیام/
خبرگزاری میزان:
انتشار مطالب و اخبار تحلیلی سایر رسانه‌های داخلی و خارجی لزوماً به
معنای تایید محتوای آن نیست و صرفاً جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای
منتشر می‌شود.

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید