اولين همايش بين المللي بيمارستان هوشمند

0

گیگر :

اين همايش دو روزه 14 و 15 ارديبهشت در بيمارستان «تريتا» و با همت شركت فناوري پزشكي «طبفا»، بيمارستان «تريتا» و حمايت مركز تحقيقات اورولوژي با امتياز بازآموزي وزارت بهداشت برگزار خواهد شد.

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) : اولين همايش بين المللي بيمارستان هوشمند برگزار مي شود.

به گزارش اطلس خبر، اولين همايش بين المللي بيمارستان هوشمند، راه كارهاي عملياتي در بيمارستان تريتا برگزار مي شود.

هدف از برگزاري اين همايش تبادل نظر و ارائه آخرین یافته های علمی و پژوهشی توسط پژوهشگران، دانشگاهیان، صنعت و شرکت هاي توليدي تجهيزات پزشكي است. در این راستا ضمن بررسی چالش ها و مشکلات، راهکارهای پياده سازي بيمارستان هاي هوشمند در شهرهاي مختلف كشور در این همایش مورد تاکید قرار خواهد گرفت.

مهندس مجتبي خليل نژاد، مدير اين همايش در گفتگو با خبرنگار «اطلس» با اشاره به پيشرو بودن شركت «طبفا» در زمينه توليدات تجهيزات پزشكي گفت؛ با توجه به نقش بسیار تاثیرگذار عواملی همچون دقت و اطمینان، سرعت،امنیت و ایمنی در ارائه مراقبت به بیماران و همچنين تاثیرپذیری مستقيم بیماران در برابر اشتباهات اجتناب ناپذیر کادر درمان، هوشمندسازی بیمارستان موجب ارتقاء کیفی ارائه خدمت و بهبود شاخص های سلامت در جامعه خواهد شد که متعاقباً موجب افزايش رضایتمندی و تکریم بیماران می شود.

اولين همايش بين المللي بيمارستان هوشمند

مديرعامل شركت توليدي تجهيزات پزشكي «طبفا» مي گويد؛ با پياده سازي اين فرآيند در بيمارستانها سيستم هاي هوشمند هشدار، مديريت اطلاعات درمان، ابزارهاي كمك تشخيصي، بهبود کیفیت ارائه خدمات بالینی و افزایش سطح سلامت با بهره گیری از سیستم های پيشرفته وخبره اطلاعاتی بیماران، نظير پرونده الکترونیک سلامت (EHR)، پرونده الکترونیک پزشکی (EMR)ميسر خواهدشد.

همچنين ارتقاء روش های مراقبت از بیمار از جمله؛استفاده از مانیتورینگ 24ساعته علائم حیاتی ، دسترسي به جزئیات مراقبت و سيربيماري و اطلاعات باليني بيمار با كمك فناوری های نوین تله مدیسین (پزشكی از راه دور)کنترل هوشمند شرایط بیمار و همکاری در اتخاذ تصمیمات متناسب با علایم حیاتی بیمار با استفاده از اين سيستم ممکن خواهد بود.

حضور فناوري نوظهور در بيمارستان هاي آينده بدون ترديد نويدبخش ورود به عصري نوين در حوزه سلامت است. پرهيز از شعار و به رخ كشيدن توانائي داخلي، استفاده از ظرفيت ها و تبلور ارتباط اثر بخش بين دانشگاه و صنعت در پياده سازي بيمارستان هاي هوشمند در كشور نقش بارزي دارد كه در اين راستا بيمارستان «تريتا» توانسته است مصداق تحقق ملموس اين هدف محسوب می شود و نمونه اي از تبلور عيني اقدام و عمل در راستاي اقتصاد مقاومتي مورد تاكيد رهبر معظم انقلاب است.

گفتني است علاوه بر متخصصان داخلي حوزه فناوري پزشكي و درمان ميهمانان و متخصصانی از كشورهاي آلمان، هلند، اسلووني و تايوان نيز در این همایش حضور خواهند داشت.

اين همايش دو روزه 14 و 15 ارديبهشت در بيمارستان «تريتا» و با همت شركت فناوري پزشكي «طبفا»، بيمارستان «تريتا» و حمايت مركز تحقيقات اورولوژي با امتياز بازآموزي وزارت بهداشت برگزار خواهد شد.

اولين همايش بين المللي بيمارستان هوشمند

[ad_2]

منبع

پاسخ دهید