اولین آلبوم «پرواز همای» به پرواز درآمد

0

گیگر:

آلبوم «در شب گیسوان تو»، اولین آلبوم رسمی «پرواز همای» به طور همزمان در سراسر کشور منتشر شد.

گروه موسیقی: نخستين آلبوم رسمي «پرواز هماي» به صورت همزمان توسط شركت پخش هنر اول در سراسر كشور منتشر شد. 

به گزارش بولتن نیوز، نیکونیا روابط عمومی موسسه آوای هنر با تایید این خبر، گفت: آلبوم در شب گیسوان تو دربردارنده قطعاتي از سروده شاعرانی همچون مرحوم اخوان ثالث، سایه، فاضل نظری و پرواز همای مي باشد.

اولین آلبوم «پرواز همای» به پرواز درآمد

وی افزود: این آلبوم دارای هشت قطعه موسیقایی است که آهنگسازی آن توسط پرواز همای صورت گرفته و شامل مضامین موسیقی سنتی،عرفانی و همینطور عامیانه است. علاقه مندان می توانند با مراجعه به مراکز فروش اثار هنري این آلبوم را تهیه نمایند.

این خواننده پیش از این درباره آثاری که در ایران تولید کرده، گفته بود:« کارهای خودم را بر اساس سلیقه و توانایی های خودم می نویسم. این ماجرا در موسیقی ایران وجود داشته و كسانی چون عارف، شیدا، امیر جاهد، پازوكی و دیگران نیز در موسیقی شان چنین می‌كردند. این اتفاق در تمامِ‌ دنیا نیز مرسوم است؛ اگرچه در ایران چندان تجربه نمی‌شود. اتفاقا به نظر من شاید به همین خاطر است كه آثاری كه ساخته می‌شود، تاثیرگذاری لازم را ندارد و توسط مردم زمزمه نمی‌شود. به هر حال هر خواننده‌ای، توانایی‌های صدای خودش را بهتر از هر كسِ دیگری می‌شناسد و چنانچه خودش موسیقی اش را بسازد، استفاده‌ی بهتری می‌تواند از توانایی‌هایش بكند. اهمیت این مساله زمانی بیشتر می‌شود كه به این نكته توجه داشته باشیم كه بسیاری از بزرگانِ آهنگسازی ما از دنیا رفته‌اند و متاسفانه هنوز جایگیزینی برای آنان پیدا نشده است. به نظر من اینكه آهنگ،‌ شعر و خوانش از یك ذهن تراوش كند، اجرایی زیباتر به همراه خواهد داشت.»

[ad_2]

لینک مطلب

پاسخ دهید