اولین تصاویر از نسل چهارم کیا ریو

0

اولین تصاویر از نسل چهارم کیا ریو

در طی هفته های اخیر تنها چیزی که با شنیدن نام “ریو” به ذهن میرسید المپیک و اخبار مربوط به آن بود اما حالا با تمام شدن این دوره از بازی های المپیک نوبت به رونمایی از ریو جدید و متفاوت شده است. خودروی ریو پر فروش ترین محصول شرکت کره ای کیا می باشد که قرار است در ماه سپتامبر و در نمایشگاه خودروی پاریس از چهارمین نسل آن رونمایی شود.

نسل چهارم کیا ریو هم از داخل و هم از بیرون دستخوش تغییرات متنوعی شده است. فاصله محور ها، کاپوت جلو و سپر کشیده تر نسبت به مدل قبلی مشاهده می شوند. طرح هایی که کیا از تغییرات ظاهری نسل بعدی ریو منتشر کرده است بی شباهت به مدل قبلی نیستند اما طراحان این شرکت نمای روبرویی جدیدی برای نسل بعدی در نظر گرفته اند و خطوط جانبی بدنه نیز کمی صاف تر شده و سطوح نرم تری در دو طرف خودرو به چشم میخورند.

شرکت کیا درباره امنیت و قابلیت های جدید و فرمان پذیری ریو جدید هم صحبت های کرده اما همه آنها را در قالب شعار های تبلیغاتی منتشر کرده است و به بیان جزییات درباره این خصوصیات نپرداخته است. در عین حال در طول هفته ای که گذشت تصاویر جاسوسی از نسل جدید ریو در هنگام طی کردن تست های مختلف نیز منتشر شده بود و همچنین شایعاتی پیرامون تولید مدل GT از خودروی ریو در سال 2018 نیز به گوش میرسد.

همانطور که در تصاویر طرح های منتشر شده مشخص است نمونه طراحی شده یک ریو هاچبک می باشد ولی میدانیم که ریو در مدل سدان هم تولید شده و در بازار های مختلف به فروش رسیده است. سال گذشته کیا موفق به فروش بیش از 473 هزار ریو در سر تا سر جهان شده بود و مدل جدید نیز برای فروش در اروپا از اواخر سال جاری به خط تولید فرستاده خواهد شد ولی هنوز زمان دقیق از آغاز فروش این خودرو در دیگر نقاط جهان اعلام نشده است.

 

برای اطلاع از جدیدترین اخبار دنیای دیجیتال، قیمت انواع قطعات سخت افزاری و تجهیزات الکترونیکی، آگاهی از اخبار مرتبط با تکنولوژی از جمله نوسان قیمت ارز، تصاویر، ویدئوها و مطالب آموزشی اختصاصی به کانال تلگرام وب سایت سخت افزار بپیوندید: telegram.me/sakhtafzarmag

وب سایت سخت افزار

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید