اولین تصاویر از یک کارت گرافیک GTX1070 Ti منتشر شد!

0

اولین تصاویر از یک کارت گرافیک GTX1070 Ti منتشر شد!

مجموعه VC تصاویری از کارت گرافیک Gigabyte GeForce GTX 1070 Ti Gaming را پیش از معرفی رسمی منتشر کرده است؛ این مجموعه در انتهای نام این کارت گرافیک از واژه OC استفاده نکرده است و در تصاویر نیز این کلمه به چشم نمی خورد که احتمال محدود ساختن فرکانس توسط انویدیا را تشدید می کند. در روزهای پیشین مطلبی را برای شما عزیزان منتشر کردیم که به احتمال کنترل فرکانس GTX1070 Ti توسط انویدیا می پردخت:

((شایعات جدید نشان می دهند که انویدیا اینبار به طور کلی قابلیت های اورکلاک را از GTX1070 Ti حذف کرده و تمامی کارت گرافیک های رفرنس و سفارشی، از یک فرکانس واحد بهره می برند. این کارت گرافیک با فرکانس 1607~1683 مگاهرتز فعال خواهد بود. دلیل اعمال این محدودیت، نزدیک بودن عملکرد کارت گرافیک GTX1070 Ti به GTX1080 است که در این صورت کارایی آنها با توجه قیمت توجیه پذیر نخواهد بود. شایان ذکر است که این مطلب هنوز به طور رسمی از سوی “انویدیا” تائید نشده و GTX1070 Ti در تاریخ 26 اکتبر و با قیمت احتمالی 429 دلار معرفی خواهد شد.))

کارت گرافیک Gigabyte GeForce GTX 1070 Ti Gaming به یک اتصال 8 پین تغذیه مجهز شده است و دست کم از نظر ظاهری، تفاوت و ارتقاء خاصی مشاهده نمی گردد. همان ظاهر کارت گرافیک های پیشین این شرکت به همراه کولر WindForce 3X در این محصول نیز به چشم می خورد. خروجی های تصویری در این مدل شامل DVI, DisplayPort و HDMI هستند؛ در نهایت می توان به نشان Fan Stop در بالای کارت گرافیک اشاره کرده که با هدف کنترل فن به نسبت دما اشاره دارد.

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید