اولین تصاویر جاسوسی از استون‌مارتین Vantage مدل ۲۰۱۸!

0

اولین تصاویر جاسوسی از نسل جدید و ۲۰۱۸ استون‌مارتین Vantage شکار شده است. آنچه از تصاویر جاسوسی Vantage بر می‌آید، نشان از این دارد که خودروی مذکور، در مراحل نخست توسعه خود به سر ‌برده و از لحاظ ظاهری شبیه به نمونه‌های اولیه DB11 است. با این حال به نظر می‌رسد که این خودرو، نسبت به نمونه قبلی خود اندکی کوتاه‌تر شده است.

شکل ظاهری خودرویی که در تصاویر می‌بینید، بسیار شبیه به DB11 بوده و بر اساس گزارشات منتشر شده، این خودرو مدل جدید و بروز شده مدل فعلی DB11 است. البته باید توجه داشت که نحوه استتار این خودرو به گونه‌ای است که کمتر تفاوتی را با مدل DB11  احساس می‌کنید.

2018-aston-martin-vantage-spy-photo7

فضای داخلی Vantage مدل ۲۰۱۸، شباهت بسیار زیادی به داخل DB11 خواهد داشت و از مواد با کیفیت، ابزار دیجیتالی، سیستم سرگرمی مدرن به همراه یک صفحه نمایش هشت اینچی بهره خواهد برد.

2018-aston-martin-vantage-spy-photo77

2018-aston-martin-vantage-spy-photo777

مدل ۲۰۱۸ استون‌مارتین Vantage، در دو نسخه مختلف و با دو موتور BITURBO  چهار لیتری V8 و ۵.۲ لیتری V12 عرضه خواهد شد. موتور ۵.۲ لیتری این خودرو که به تازگی توسعه یافته، قدرتی معادل ۶۰۸ اسب‌بخار داشته و ۵۱۶ پوند فوت گشتاور دارد.

7

انتظار می‌رود که تا پایان پاییز سال ۲۰۱۷ طرح نهایی Vantage آمده شود و کمتر از یکسال دیگر شاهد معرفی رسمی Vantage جدید باشیم.

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید