اولین تصاویر جاسوسی از استون‌مارتین Vantage مدل ۲۰۱۸!

0

اولین تصاویر جاسوسی از نسل جدید و ۲۰۱۸ استون‌مارتین Vantage شکار شده است. آنچه از تصاویر جاسوسی Vantage بر می‌آید، نشان از این دارد که خودروی مذکور، در مراحل نخست توسعه خود به سر ‌برده و از لحاظ ظاهری شبیه به نمونه‌های اولیه DB11 است. با این حال به نظر می‌رسد که این خودرو، نسبت به نمونه قبلی خود اندکی کوتاه‌تر شده است.

2018-aston-martin-vantage-spy-photo

شکل ظاهری خودرویی که در تصاویر می‌بینید، بسیار شبیه به DB11 بوده و بر اساس گزارشات منتشر شده، این خودرو مدل جدید و بروز شده مدل فعلی DB11 است. البته باید توجه داشت که نحوه استتار این خودرو به گونه‌ای است که کمتر تفاوتی را با مدل DB11  احساس می‌کنید.

2018-aston-martin-vantage-spy-photo7

فضای داخلی Vantage مدل ۲۰۱۸، شباهت بسیار زیادی به داخل DB11 خواهد داشت و از مواد با کیفیت، ابزار دیجیتالی، سیستم سرگرمی مدرن به همراه یک صفحه نمایش هشت اینچی بهره خواهد برد.

2018-aston-martin-vantage-spy-photo77

2018-aston-martin-vantage-spy-photo777

مدل ۲۰۱۸ استون‌مارتین Vantage، در دو نسخه مختلف و با دو موتور BITURBO  چهار لیتری V8 و ۵.۲ لیتری V12 عرضه خواهد شد. موتور ۵.۲ لیتری این خودرو که به تازگی توسعه یافته، قدرتی معادل ۶۰۸ اسب‌بخار داشته و ۵۱۶ پوند فوت گشتاور دارد.

7

انتظار می‌رود که تا پایان پاییز سال ۲۰۱۷ طرح نهایی Vantage آمده شود و کمتر از یکسال دیگر شاهد معرفی رسمی Vantage جدید باشیم.

گیگر:

لینک مطلب

پاسخ دهید